Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek egész éjjel ugat a...

Akinek egész éjjel ugat a kutyája, őt nem zavarja?

Figyelt kérdés
Tök jól lehűl a levegő estére, de nem lehet nyitott ablaknál aludni, mert valaki tuti kint hagyja a kutyáját és képtelenség aludni. Befulladok csukott ablaknál, folyik rólam a víz. El nem hiszem, hogy a gazdikat nem zavarja az egész éjjeles csaholás. Hogyan lehet ezt elviselni? Vagy meg lehet szokni?
2021. júl. 29. 21:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23%

Nem akarlak elkeseriteni kerdezo, de 50 eves korod korul elfog kezdeni sipolni a fuled (reggeltol-estig) ... visszafogod majd sirni a korabbi kutyaugatast.

Akinek alvasi problemai vannak az ne a kornyezeteben keresse az okokat, hanem a sajat lelkeben vagy a munkahelyi problemakban.

Ne a szomszed kutyajan eld ki a frusztraciodat, hanem tedd rendbe az eleted es egyaltalan nem fognak tobbe zavarni az elfogadhato zajok.

2021. júl. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
26%

Orulj, hogy nincs viz a kornyeken ... megorulnel a bekaktok :) De ha egy kuvik koltozik a kornyekre az sem sokkal jobb :D Tehervonat is jarhatna az ablakod alatt egesz ejszaka.


Az elet mar csak ilyen, vannak hangok.

2021. júl. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
33%
Neha meglatogatom a haveromat a telken (kutyaval). Amikor megerkezunk a kutya atveszi a teruletet es azonnal elkezd ugatni. Megjelenik egy szomszed, mar megy is oda es ugat-ugat-ugat. Persze azonnal csititom a kutyat, mert mar nekem kellemetlen, de mindig leallitanak ... "nem kell raszolni, ez itt senkit nem zavar" - szoktak mondani.
2021. júl. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%
Ők már megszojták, nekik ez természetes
2021. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon zavar, ha órák hosszat ugat a szomszéd kutya. Volt, hogy éjjel átmentem becsengetni, hogy szóljon már rá, éjféltől hajnal 4-ig nyomatta szünet nélkül a kutya.


Nekem 3 kutyám van, 3-ból 2 kint szeret aludni, jobb idő van mint bent. Néha ők is ugatnak, de a saját kutyáim ugatása is zavar, és mindig rájuk szólok. Szerencsére nem unalmukban ugatnak, hanem ha tényleg történik valami, pl. egyszer többszöri rászólás után sem hallgattak el, kimentem az utcára és ott volt egy kismacska dobozban a kapu előtt...

2021. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
37%

Amikor kamasz voltam, volt egy kutyám. Kint lakott és ugatott egész éjjel.

Engem nem zavart, sőt, szerettem hallgatni és elaludni rá.

2021. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!