Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westi kutya lányom hisztis,...

Westi kutya lányom hisztis, fedezni nem akar, pedig itt az ideje, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éves,csoda szép.Nagyon szeretnénk kiskutyákat és neki is már kellenének kutyababák,de egyszerűen nem akar fedezni.Játszik,hecceli a fiút,néha-néha ugyan megáll,úgy csinál,mintha,de aztán elugrik,és kész.Voltunk már mesterségesen is de ott sem jött össze,a pénzt persze kifizettették.Tudtok valakit aki segítene?Szentmártonkátán lakunk,valahol,itt a közelben kéne,egy helyes westi ,rámenős pasi.Köszönöm.

Írjatok privit is ,ha lehet.Szép napot!


2010. aug. 29. 17:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
47%
nahát. egy újabb szaporító :) aki semmit se tud kutya ügyben
2010. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
25%

miaz hogy semmitse tudok? baj ha összeakarunk hozni két kutyát?

tőlünkis megkérdezte egy faszi amikor sétáltattuk a kutyát hogy összehozzuk-e őket mert neki is lány westije van

2010. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
45%

ha egy kicsit is tudnál a kutyákról, most nem tetted volna fel ezt a kérdést!

szerintem..

2010. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

tegnap20:43 ne az én nevemben válaszolj,kérlek!!!

Ez csúnya dolog!!!!!Tudom ez jó hecc,na de mégis!!!

Ne gyerekeskegy!!


Kedves név nélküli:tegnap17:59,Dantos,tegnap20:37,ma9:40

....nem vagyok szaporító,csak szeretnénk kiskutyákat,nem másnak,nem a pénzért!

Kíváncsi lennénk arra,akinek ilyen ocsmány szája van,annak vannak-e állatai és ugyan hogy tartja?Túl nagy a szája!Mindenki a maga portája előtt söprögessen!

Itt nálam a kutyáim bent vannak,ha akarnak kint szaladgálhatnak a hatalmas udvaron,gondozva vannak,figyelünk,szeretjük öket! És te barátom?Van-e kutyád?hol tartod?kennelben,be zárva?

Örülök hogy jól érzed magad,azzal szórakozol,hogy másokat piszkálhass,sértegess,sajnálom a családod!

Vagy talán egyedül vagy?nincs kihez szólnod?

Nos,azért kérdeztem a pároztatást,mert az én kutyám ,egy évben többször is tüzel,nem csak 2x,a doki azt mondta elhúzódó,rejtett tüzelése van.Továbbá szintén a doki mondta,hogy 1x legalább legyenek kiskutyái,mert bekattan,agresszív lehet.

Na,okostojás,ehhez mit szólsz?


És hiába fáj a kutyának, megy a fiú után,mert máskülönben, azért szenved,mert nem sikerül neki.Láttál már tüzelő szukát,akinek nem sikerült párosodni?Én igen!Saját magát nyalogatja,miközben nyüszít.

Azért ragadnak össze,hogy bent maradjon,aminek ott bent kell lennie,és azért fáj neki,de máskülönben nem lesz utód.

Egyébként,törzskönyves,kiállításon második helyzet lett!Kiváló minősítéssel!


Na,akkor most lehet reagálni!

2010. aug. 30. 23:23
 15/36 Akiteki ***** válasza:

Hűűűű, de nagy a sötétség!!!

Az állatorvost kéne befedeznie a szuka kutyának, majd megtanulná az is rendesen a szakmáját!

A többihez már nincs is mit szólni, elég volt nekem ennyi a napból. Butaság hegyek.

2010. aug. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

az állatorovosod balfék

itt a Magyar állatorvosi kamara állásfoglalása, ami direkt kitér arra a baromságra hogy megörül-e a kutya ha nem szül

[link]

de kimásolom el se kelljen olvasni:

Kérdés: Szükséges-e bármilyen okból a szukáknak életük során legalább egyszer

elleniük?

Válasz: Nem.


És akkor is nagyon öreg egy első elléshez ... persze ez téged nem érdekel.

2010. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
51%

NE SZAPORÍTS !!!!!!!!!!!

TÍZEZRÉVEL VANNAK SINTÉRTELEPEN, MENHELYEN GAZDÁRA VÁRÓ KUTYÁK!

HA PÉNZ KELL, DOLGOZZ ÉS NE A KUTYÁN KERESS!

A KUTYA BOLDOG LESZ, HA IVARTALANÍTVA VAN ÉS NEM KELL ELLENIE.


Fogadd meg ezeket, mert az állatvédők már nem győzik a kutyák mentését. Akár fajtatiszta, akár keverék.

Nézd meg, csak a westie fajtamentőknek mennyi gondjuk van:

[link]

2010. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
56%

VÁLTS ÁLLATORVOST!

aki azt mondja hogy egyszer kell ellenie egy kutyának mert különben bekattan, HATALMAS TÉVESZME!

3 éves korom óta volt idáig kb 4 szuka kutyusom. mindd 10 éven fölül pusztult el, és semmi bajuk nem volt, amiért nem voltak kiskutyáik. amúgy ha magatoknak akarjátok (ha van annyi pénzetek, hogy az alomban minden kiskutyának az oltást beadjátok plusz a kellékek az tuti 100ezer fölött van, sőt szóbajöhet a 200ezer) addig oké. de amúgy meg felejtsétek el. A szüleidet se értem, minek kell nektek 1 felnőtt meg 6 kiskutya (mert 3-6 között van az alomszám)

2010. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%

A kutya is élőlény és neki is van szimpi kutya és van ellenszenves -- akár neked.

A számára ellenszenvesnek nem áll be, mégha ezer és egy kiállítási cafrangja is van.

A lelketlen tenyésztő meg lefogja és megerőszakoltatja, csakis a dicsőség kedvéért.

Aztán ha már agyonellette magát mit fogsz tenni vele?

Szerencse, hogy téged nem szaporítanak erőszakkal, éppen elég van a világban a magadfajtából!


oncogito

2010. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Akiteki ***** válasza:

"Lelketlen tenyésztő lefogja és megerőszakolja."

Soha nem erőszakoltam még meg kutyámat. De még a fiam sem.

2010. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!