Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westi kutya lányom hisztis,...

Westi kutya lányom hisztis, fedezni nem akar, pedig itt az ideje, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éves,csoda szép.Nagyon szeretnénk kiskutyákat és neki is már kellenének kutyababák,de egyszerűen nem akar fedezni.Játszik,hecceli a fiút,néha-néha ugyan megáll,úgy csinál,mintha,de aztán elugrik,és kész.Voltunk már mesterségesen is de ott sem jött össze,a pénzt persze kifizettették.Tudtok valakit aki segítene?Szentmártonkátán lakunk,valahol,itt a közelben kéne,egy helyes westi ,rámenős pasi.Köszönöm.

Írjatok privit is ,ha lehet.Szép napot!


2010. aug. 29. 17:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Értsd már meg, amíg ennyi szaporító van, a tenyésztő sem számít másnak!

Csak azért, mert a standart szerint "minőségi kutyákat" hoz létre, a kutyák helyzete nem lesz jobb, csak rosszabb!

Ki küzd azért, hogy ne legyenek szaporítók?

Senki.

Mindenki a maga jogait védi a saját hobbijához.

A kutyák meg egyre többen lesznek:

[link]

2010. szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

én vagyok a kérdező!csak,hogy tudjátok

én nem vagyok sem tenyésztő sem szaporító...de szeretnénk kis kutyákat,hogy miért,mert nagyon szép a kutyám,és szeretnénk ha lennének utódjai

ez aztán tényleg nagyon nagy bűn lehet?ugye?szerinted!

aztán Ti jártatok már úgy mond tenyésztőnél?

szerintem nem

én voltam,jó drágán adta a kis kutyát,túl volt tenyésztve,mert láttam a TK-át és bizony 5.-6. felmenő(ük-ük nagyapa,nagymama) majd nem mind egy volt.Mikor rákérdeztem,csak hímelt-hámolt,csodálkozott,hogy észre vettem.

a hely ahol pedig tartotta a "tenyésztő" a kis kutyákat?hát had ne mondjam...szörnyű

1 nm sem volt,kb 3 kutyának

hideg helyen a picik is

benne a piszkukban...

na akkor most ki jobb?

Én aki rendes körülményeket biztosítok számára,bent a lakásban és két-három évente van egy alom,de az csak amíg nem lesz"öreg"(ezt azért írom e,ne hogy ebbe is bele kössetek!!!)

vagy az a bizonyos saját magát tenyésztőnek nevező egyén-egyének?

lehet vitatkozni.

2010. szept. 4. 14:54
 33/36 anonim ***** válasza:

Igen ,felelőtlenség ma hazánkban szaporítani a kutyák számát.

Majd ha nem lesz annyi kóbor és gazdátlan eb, akkor igen.

De kutyafarmot akartok?

Vagy ha gazdát a kiskutyának tudtok, akkor kapásból én is tudnék több tucat gazdára váró kiskutyát.

Mert marhaság, hogy "legyenek utódai"....

De mi lesz velük? Vissza veszed, ha rossz helyre kerültek?

Figyelemmel kíséred a sorsukat?

Á, dehogy, csak legyen utód, a többi már nem a te gondod...

Majd az állatvédők...

2010. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"de az csak amíg nem lesz "öreg""

harmadszor írom le, hátha végre elolvasod: MÁR MOST ÖREG EGY ELSŐ ELLÉSHEZ ...nem igaz hogy nem lehet ezt felfogni


többször nem tépem a szám, nem az én kutyám pusztul majd bele az ellésbe

2010. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

akkor nem tenyésztőnél jártál, hanem szaporítónál.


ÉN MÁR JÁRTAM TENYÉSZTŐNÉL, az a te hibád, hogy pont egy szaporítót fogtál ki, mert nem minden tenyésztő ilyen.

Sajnálom a kutyusod. Mit fogsz csinálni kb. 7 kutyával? (anyakutya+alom, ami lehet 6 kölyök is) van egyáltalán pénzed oltásra? felszerelésre?


Nagyon felelőtlen vagy. Már rég ivartalanítatnod kellett volna a kutyádat, nem szaporítani, mert milyen szép. Minden kutya szép, nem hinném hogy pont a te kutyád olyan, akit tenyészteni kéne, mert olyan gyönyörű.


amúgy meg ha onnan vetted, amit mondtál, hogy egy állítólagos "tenyésztőnél" na akkor végképp felejtsd el. főleg ha nincs törzskönyve. ki tudja milyen kiskutyák lesznek, rájuk megy az összes pénzetek.


amúgy gondolkodjál már, 6 kutya beoltása szted mennyibe kerül? kb. 1 kutyának jóesetbe 20ezer. akkor hatnak? 120ezer? annyiért már kapsz egy rendes fajtatiszta tk-s GYÖNYÖRŰ (mert neked ez fontos -.-) kutyát.

az én kutyám keverék, kicsit bandzsi, a fogai kint lógnak a szájából, mégis nekem ő gyönyörű kutya. mások szerint meg kicsit érdekes feje van.


Ne szaporíts. Főleg ha nem tudsz róla semmit.

2010. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
facepalmos képet nem rakja be valaki?
2010. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!