Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szépek a bull...

Szerintetek szépek a bull terrierek?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen fajta kutyám van, és gyönyörűnek látom, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is!

2021. aug. 16. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Véleményt írok...
80 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek más a véleménye, más fajták tetszenek. Szerintem minden kutya szép, a bullok nem annyira tetszenek, de a maga módján ők is gyönyörüek.
2021. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%
Anélkül, hogy meg akarnálak sérteni, sose értettem, hogy egy ilyen ronda kutyát hogy tudott választani a gazdája.
2021. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%
A kinèzete mèg hagyján (habár semmiképp sem szépek), ami jobban zavar, az, hogy buták, mint a föld. Gyakorlatilag ogrék.
2021. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Az én szememben nem szépek, nem is ismerem a fajtát ezért, de van aki szerint szép, pl szerinted kérdező, szépek. De ez olyan, mintha megkérdeznélek, hogy mit nem szeretsz a spenóton (vagy azon az ételen amit nem szeretsz), ez ízlés kérdése
2021. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%

A fajnemesítés csodákra képes. Nem mindig jó értelemben. Személy szerint rusnya korcsoknak látom őket. Látszik rajtuk, hogy természetellenes fajta.


[link]

2021. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
39%
Buták, csúnyák, agresszívak.
2021. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

[link]

És kobkrétan erről a kutyáról mit gondoltok?

2021. aug. 16. 13:48
 8/37 anonim ***** válasza:
70%
Mivel ők is érző lények, nem szabad bántani őket, nem ők tehetnek róla ahogy kinéznek. Szerintem is csúnya a feje, ettől függetlenül lehet aranyos és hűséges társa az embernek ugyanúgy.
2021. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
#6 a bullok nem agresszívak egyáltalán, ha nem úgy nevelik őket. Minden kutya ilyen.
2021. aug. 16. 13:53
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

5

Igen, ilyen képeket én is láttam. Ég és föld a különbség.


Megvan a Bulldog enciklopédia (Kocsis Miklós) és ott mutatnak egy képet a bullterrierről 1880-ból.

[link]

Itt nézzétek meg a 6. oldalt és csodálkozzatok.


Szerintem irtóztatóan ijesztő, természetellenes és fura a mostani változat. Attól még másnak tetszhet. Csak engem és a szeretteimet ne egyen meg.

2021. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!