Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szépek a bull...

Szerintetek szépek a bull terrierek?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen fajta kutyám van, és gyönyörűnek látom, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is!

2021. aug. 16. 13:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
75%

Nekem se tetszenek. Nem bántom őket, ők is kutyák, szóval őket is szeretem, de nekem tutira nem kéne. Nem tetszik ez a kalapácsfej, plusz én is valami engedelmesebb, okosabb kutyát képzelek el magamnak.

Egyébként bull keverékem van (nem tudom pontosan, de valszeg staff), menhelyi kutyus, viszont rettentő okos, nagyon gyorsan megért mindent, és alkalmazza is, hihetetlenül szófogadó. Az állatorvos szerint van benne valami német juhász féle vonal is (fejforma alapján mondta, amúgy teljesen bull alkat és méret, tigriscsíkos-fehér színben), ha ez igaz, az agya gondolom onnan van :D

2021. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
43%

30!

[link]

2021. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem tetszenek, nagyon patkányszerűvé vált már a fejük, régebben szebb volt, de ízlések és pofonok különbözők és ízlésről nem vitatkozunk. :-) A környéken ismerek pár ilyet, őket jól nevelik a gazdáik, de én nem tartanék.
2021. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
67%

Irtózatosan rondák szegények, két ismerősnek is van és aranyosak, de a legnagyobb jószándékkal sem tudom rájuk azt mondani hogy szép. A koponyájuk teljesen deformált, nem normális dolog ilyet tenyészteni.


[link]


A vicces az, hogy a régi kinézetük még kifejezetten tetszik, és olyat szívesen tartanék. A mostanit még akkor se ha fizetnének érte, nem tudnám ezt nézni minden nap, ugyanúgy ahogy a nyomott "orrú" (lényegében orr nélküli) kutyákat sem.


[link]


[link]

2021. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a fajtát de ha tényleg nem a legelesebb kes a fiókban akkor nem kell megsertodni kérdező azért mert valaki azt mondja és bizonygatni az ellenkezőjét.

Az én huskymat se lopják el az eszeert. És akkor mi van? Nem tanulnak menő trükköket? Kit érdekel.

2021. aug. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
46%

32!


Kiallitasi eredemenyeik vannak, plusz egy kutya negcsinalt egy tukormodszeres alapvizsgát :D ez verseny? Elmezony? Hat nem az 😂😂😂

2021. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
100%
Kinek mi a szép! Nekem tetszik, de valakinek abszolút nem... Van, akinek a "disznófej" nem tetszik, de valakinek pont ez. Én azért szeretem mert rendkívül aranyos kutyák. Ismerősnek volt és nagyon szerettem.
2022. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!