Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szépek a bull...

Szerintetek szépek a bull terrierek?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen fajta kutyám van, és gyönyörűnek látom, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is!

2021. aug. 16. 13:10
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

#14 a miénk igenis okos, igaz, nem simán bull terrier, hanem miniatűr, ami valóban okosabb kicsit. De akkor sem buták az (ahogy te nevezted) ,,ogrék"...

És azt sem értem, hogy hogyan tartozik ehhez a kérdéshez, az, hogy milyen inteligensek.

2021. aug. 16. 15:55
 22/37 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem szépek, se a "normál" méretűek, se a minik.

De fajtát sosem csupán küllem alapján választunk.


Viszont mindkét méretetből többségében halál cukimuki bújós kutyákat ismertem csak eddig, szóval magával a fajtával nincs bajom. Csupán küllemre inkább tetszik egy ausztrál juhász, vagy egy agár, mint egy null típusú kutya.

2021. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
41%

Az “intelligensek” két l-lel írandó. :)


Úgy tartozik ide, hogy a kinézetét mèg csak-csak el tudnám fogadni, nekem a kognitív képességei, vagyis annak hiánya az, ami nem adja.


Na most, az megint egy másik kérdés, ki mit nevez okosnak. Van, akinek már az is elèg, hogy a kutyája nagyjából tisztában van az alap vezényszavakkal és el lehet vele nyugiban élni. Másoknak, pl. nekem is, ez édeskevés. A sportkutyàsok kicsit mást neveznek okosnak. ;)


Viszont, ha neked így tetszik és így szereted, akkor oké. Nem várhatod el, hogy mindenkinek egyezzem veled a vélemènye. Neked megfelel így a kutya, akkor minden szuper. Nem? :)

2021. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
49%

22

Null típusú. :)) Ez cuki elírás volt.

2021. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a bull típusúak közül csak és kizárólag a bull terriernek van ilyen feje, már ellapoztam a könyvben, de megkeresem, hogy minek hívják ezt a fejformát.
2021. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Igen, de én csak arra voltam eredetileg kíváncsi, hogy kinek hogyan tetszik a KÜLSŐ. Másra nem, szval nem tudom, hogy hogyan tértünk át erre a témára.....
2021. aug. 16. 16:25
 27/37 anonim ***** válasza:
82%

Megvan: magyar nyelvű könyvben is angolul: "Fej: hosszú és erős, szemből tojás-formájú, oldalnézetből "downface", "azaz profilja lefelé ívelő, stop nélküli." (Kocsis Miklós: Bulldog enciklopédia)


Szerintem a pit bull-amstaff kutyák elég tetszetősek tudnak lenni, a vékonyabb, finomabb vonalúak nekem nagyon bejönnek. Főleg azok, akiknek fehér csík van a fején az orrtól a két szem vagy homlok magasságáig, az nagyon szép.

2021. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
73%
* "Fej: hosszú és erős, szemből tojás-formájú, oldalnézetből "downface", azaz profilja lefelé ívelő, stop nélküli."
2021. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
81%
Én birom őket, es nem tartom oket csunyanak. Na, a kinai kopaszkutyarol is lehetne vitatkozni, megis sokan tartanak olyan fajtat is. Ugyanolyan szeretetremelto kutya, mint barmelyik masik. Es egyaltalan nem butak, lehet hogy makacsabbak az atlagnal, de tanithatok.
2021. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
20%

Oké. Akkor egy, azaz egy bullterriert linkeljezek ide be, aki valaha bármilyen versenyen, bááármilyenen élmezönyben volt. Akkkkkármit! Mondom, még mindig nem nagy èrdem, ha kèpes leülni meg pórázon sétálni :D


Külleme èrdekel: ronda.

2021. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!