Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szépek a bull...

Szerintetek szépek a bull terrierek?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen fajta kutyám van, és gyönyörűnek látom, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is!

2021. aug. 16. 13:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szépek. És azzal ellentétben, amit az egyik válaszoló állít, egyáltalán nem buták. De erős kezű gazdát igényelnek, mert erős akaratú, makacs fajta.
2021. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
90%
Láttam én is azt a képet, hogy régen nem voltak kosfejűek (lovaknál így hívják ezt a fejformát, ezért írom így mert így ismerem), úgy tetszenének. Nekem kifejezetten ez a fejforma nem tetszik, ami nem bántás, attól szép a világ, hogy mindenkinek más az ízlése.
2021. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van #11

Egyáltalán nem buták, a kutyasuliban ő az egyik legokosabb

2021. aug. 16. 14:41
 14/37 anonim ***** válasza:
34%

Ugyan kèrlek, ne viccelj. A tények azok tények, butàk es csunyak, de ha te igy szereted, akkor az tok jo. Nem kell vitàzni a tènyekkel.


Nèzd, en sem mondom, hogy a mudim nem csahos, dehogynem, a pofàjàt be nem fogja. De èn így szeretem, tudtam mit vàllalok.


Nem tudom, milyen suliba jársz, de a mienkben a borderek, mudik, belgàk közt, hàt, igencsak butàcska lenne az orgèd :)

2021. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
63%

Egy ismerősnek is bullterrierje volt. Mindig azt mondta, hogy olyan "buta, de annyi szeretet van benne, ami semmi másban". Le nem mondott volna róla semmi pénzért.

Nem csak az okosság/tanulékonyság erénye egy kutyának, a szeretet talán még annál is többet számít.

2021. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is gyönyörű, mindig is akartam egy ilyen fajta kutyát. Sajnos panelbe költöztem, ide nem szeretnék semmiképpen kutya, majd ha összejön a családi ház.
2021. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy az egyik panel szomszédban van egy ilyen kutya, őt mindig meg szoktam csodálni, ha látom.
2021. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
86%
Nekem se a szívem csücskei, de minden gazdinak a saját kutyája a legszebb.
2021. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
29%
Én olyannyira megcsodáltam egy ilyet, hogy majdnem bekakiltam tőle... Velem volt a kis termetű bull típusú kutyám (gyönyörű szép, tiszta izom, tigriscsíkos, stb.) és hát ezek az emberek, akik nem kell, hogy kimondjuk, milyen népcsoporthoz tartoztak, nagyon szokták kedvelni az enyémet. Mindig megnézik, stb. Hát remegett a lábam, amikor ahhoz a kutyához közel kellett elmenni... És mindenáron meg akarták simogatni az enyémet, stb. Tiszta vész volt a helyzet, melyik kutya hogy reagál, stb. De alapjában véve tényleg én féltem tőle, na.
2021. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
76%
(kicsit sok lett a stb.)
2021. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!