Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem engedi hogy...

A kutyám nem engedi hogy lenyírjam a körmét.. Hogy tudnám megnyugtatni hogy haggya magát?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Én sem hagynám, hogy a körmömet lenyírják.
2021. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

A körmöt vágják, a szőrt nyírják.

Miért kell levágnod amúgy a körmét?

2021. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
#2 talán mert hosszú, és nem tesz jót a kutyának? 🙄
2021. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Vidd el kutyakozmetikushoz, ott megoldják.
2021. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem vidd el állatorvoshoz, ahol megmondják, milyen is az a hosszú köröm, és megmutatják mikor és hogyan vágd. Mert nagyon nem mindegy. Ha rosszul csinálod, nagy fájdalmat okozhatsz a kutyusnak.
2021. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Kozmetikusra vagy állatorvosra kellene bíznod.Nekik van megfelelő felszerelésük hozzá.Karomcsiszoló,karomvágó,hely,szájkosár,póráz..
2021. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

3

Csak azért kérdeztem mert elvittem a kutyám kozmetikába mert azt hitten túl nagy a körme. Nagyon sokat kapirgált vele, nem ásott hanem húzgálta. Ott azt mondta a kozmetikus, hogy nincs semmi baj vele, nem kell levágni. Mondjuk én nem is merném mert mutatta a csaj hogy szokták és bele is lehet vágni stb…

Szóval szerintem te is vidd el kérdező kozmetikába .

2021. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Kutyakozmetikus vagy állatorvos is tud ebben segíteni.


Az én kutyám viszont nagyon bepánikol, mindig meg nem bódíthatják karomigazítás miatt, úgyhogy én vettem itthonra kábellel tölthető gyémántfejes karomreszelőt. Nem tűnik olcsónak, ha nézed az árakat, hosszú távon mégis megéri, strapabíró, erős, tartós, és nem kopik úgy, mint egy olló vagy smirgli papír. Az én kutyám ezt viseli el leginkább.

2021. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

nekem 2 kutyam van, egy csivava es egy nagyobb testu keverek (64kg). a naggyal minden nap setalok, futni is szoktunk, nem is kell neki vagni a kormet, nagyon szepen lekopik. a csivavat eleinte kozmetikushoz vittem, szerencsere nagyon rendes a csaj, minden alkalommal megmutatta hogyan kell levagni a kormet, igy mostmar en csinalom neki. nagyon konnyu (persze ha csak nyugodt a kutya es nem ugral) . en lampa kozeleben szoktam, ott latom a kormenel meddig van a hus a kormeben, onnan par mm-re szoktam vagni neki, hogy veletlen se csinaljam rosszul. azert meg nem vagyok magamban biztos se, de eddig nem volt gond.

ha ugral a kutyad, inkabb ne kiserletezz vele otthon, vidd kozmetikaba. ha nyugisabb, odafigyelessel pikk-pakk levagod a kormeit, eszre sem fogja venni.

2021. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!