Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutya gazdaságos...

Nagytestű kutya gazdaságos etetése?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, akiknek nagytestű kutyájuk van, hogy/mivel etetik, hogy ne menjen el a fél fizetésük rá.

Férjemnek anno volt egy németjuhásza, akit többnyire prémium tápokkal, illetve főtt rizzsel, virslivel, csirkével etettek. Nyilván ez nagy költség, főleg, hogy az a kutya hatalmas adagokat evett.

Szeretnénk majd házőrző kutyát venni, viszont azok is min. 40-50 kg körüliek. Természetesen nem a leggagyibb, legolcsóbb táppal szeretnénk a szemét kiszúrni (bár hozzáteszem, ismerősi körökben több kutya rákos lett a prémium tápoktól, többek között a Férjem németjuhásza is). Jó lenne egy arany középút az etetési költségeket illetően.

Tisztában vagyok vele, hogy nem csak etetni kell, és több kiadással is kell számolni, itt most a kérdés csak az eledelre vonatkozik.

Köszönöm szépen!



2021. aug. 24. 20:16
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
40-es nagyon szépen köszönöm! Flamo oldalát néztem és rengeteg féle tápjuk van, netről meg nem sok rendelhető... Szóval még annyi kérdésem lenne, hogy ez pontosan melyik táp összetevője? Mert különben nem hangzik rosszul főleg amire szeretném. Láttam a honlapon, hogy van búzamentes és azon belül is kis szemű nagy szemű... ezek összetevői gondolom nem változnak, csak a szemcseméret. Te személyesen meg tudod vásárolni, vagy neten rendelsz? Köszi!
2021. szept. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!