Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a csivaváról...

Mi a véleményetek a csivaváról?Ti tartanátok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem tetszik.
2021. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tartanám.
2021. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
olyanok mint egy felhúzhatos kis egér,nekem nagyon bejönnek
2021. szept. 1. 10:36
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos hogy nem tartanám. Sokkal szebb, kedvesebb kistestű kutyák vannak.
2021. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a legnagyobb problemam veluk, hogy eddig akarhannyal is talalkoztam, az mind idegbeteg kis gorcs volt.

Gyakorin olvastam eloszor, hogy egyebkent egy szuper kutyus lesz beloluk, ha a gazdik tenyesztotol veszik es normalisan nevelik. Hat nem tudom, lehet, de a valosagban en ilyet meg nem lattam :D

2021. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanék, de nem azért m nem tetszik. El tudnám fogadni végülis, meg tudnám szeretni ha lenne. De nem vágyom rá.
2021. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
83%
Nem tetszik és nem tartanék. Lehet lepontozni de nekem olyanok mint a patkányok. Csak visitva ugat, miközben felrugom és elrepul a másik utcáig.. Nincs haszna, csak zavaró tényező. Nagy testű kutyát tartanék mindenkell
2021. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
A fajtatiszta külsőre se tetszik, és valóban kis idegbetegek - bár tegyük hozzá, hogy sokan nem foglalkoznak a kutyájukkal megfelelően. De csivava keverékekből láttam már nagyon cukit! Hamarabb elfogadnám, mint a pedigreest.
2021. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Cukik meg minden, de nálam erősen nem kutya kategória- Azoknak való akik pótgyereket akarnak igazi helyett.
2021. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Csúnyák és idegesítően ugatnak. A szomszéd kellőképp megutáltatta velem a fajtát cska ennyit mondok...
2021. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!