Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havi 44000 Ft lenne etetni a...

Havi 44000 Ft lenne etetni a kutyát?

Figyelt kérdés

Az etetés résznél szépen meg lehet adni a kilót, meg az aktivitást, illetve hogy önállóan ezzel etetnénk a kutyát, vagy csak feltétként használnánk.


És akkor kiadja, hogy hány tallér kell neki/nap.


[link]


Viszont én azt nem látom sehol, hogy mennyi tallért tartalmaz a nagyobb kiszerelés.


Viszont van egy ilyen szöveg:


“ 5030 kcal/kg, 75 kcal per medalion.”


Ebből én azt számoltam ki, hogy egy 454 grammos kiszerelésben kb. 30db tallér/medálion lehet.


Ez így helytálló lehet, vagy rosszul számoltam?


Mert elvileg egy 32 kilós kutyának napi 10 db kell, akkor viszont a 454 grammos kiszerelés (ha tényleg csak 30 db van benne), ami 8800 forintba kerül, az 6 napra elég a kutyának.


Tehát akkor 1 hónapra jól számolom, hogy kb. 44000 forint lenne ezzel etetni a 32 kilós kutyát?


Előre is köszi a válaszokat!



2021. szept. 2. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Válaszd valamelyik normál Orijen tápot, amiből van tizenkilós kiszerelés baráti áron, ebből meg csak ízesítésként tegyél 1-2 db tallért a tetejére, ha ragaszkodsz ehhez. Úgy látom, olyan formában áztatni se kell.
2021. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Már megint???

Hány orijenes kérdést fogsz ma még feltenni?

Nesze itt a linkje: www.orijen.hu Mindent megtalálsz, a pénzed meg arra költöd amire akarod.

2021. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%

"Extrém gyenge vagyok matekból sajnos…"


Akkor a kérdést a Tudomány rovatban tedd fel, és megválaszolják, sőt excel táblázatot rittyentenek neked.

2021. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

"Továbbra is fenntartom, hogy ennyi pénzt kiadni egy darab kutya egy havi adagjára nonszensz. Teljes családok költenek havi ennyi pénzt étkezésre."


Ez így igaz. És van aki még matekból magántanárra is költ.

2021. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!