Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom ellenőrizni, hogy...

Hogy tudom ellenőrizni, hogy egy kiskutya tényleg van-e féregtelenítve?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!Az a biztos adsz neki féreghajtót!
2010. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 d,jpt L ***** válasza:
63%
Az oltási könyvből.
2010. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha nincs oltva, akkor nincs oltási könyve! Mert a féregtelenítés miatt nem muszáj állatorvoshoz menni, nem?
2010. aug. 30. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

de kell lennie oltási könyvnek.

És abban benne kell, hogy legyen a féreghajtónak a kis matricája

2010. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2010. aug. 30. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:

valójában a férehjatást , hamarabb kapja meg, de úgy szokták csinálni, hogy azt már bevezetik a könyvbe. Majd az oltásokat. Ez a normális eset.

Külön hely van neki. Parazita ellenes kezelések, vagy valami hasonló a neve. A férges kiskutyának kemény és nagy a hasa. Kicsit olyan, mint amikor tele zabálja magát. Az állatorvos meg tudja mondani, hogy az féreg-e.

2010. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a féreghajtóhoz nem feltétlen adnak matricát és nem is köteles az orvos beírni a könyvbe, persze ha amúgy is ott van a kiskönyv, beírja, de ez nem olyan, mint a veszettség elleni, hogy muszáj beírni. Szóval leginkább sehogy. (Ahonnan én kaptam a kiskutyát, be volt ugyan írva a könyvbe, de kézzel, mindenféle pecsét nélkül. És nem kamu, mert tudom, láttam, hogy beadta neki. De ilyen alapon én is beadhattam volna, és beírhattam volna...
2010. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!