Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk most Palotapinc...

Mit csináljunk most Palotapincsi keverék kutánykkal? NAGYON SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Palotapincsi kutyánk furcsán viselkedett mostanság..keveset láttam inni,enni. Csak kkézből eszik szinte. T egnap azt hittem, hogy csak azért nem eszik, mert nem szereti azt a száraz tápot, és adtam neki ki egy kis szalonnát. Vagyis nem is annyira kicsit...az egészet megedte..:( és tegnap délutántól beteg:'( Tudom, hogy hülye voltam, de nem akartam ezzel rosszat. Állatorvossal még várni akartunk, mert etsóm kutyájának volt egy hasonló eset és napokon belül gyógyult. De Fifi, (az én kutyám) úgy megy, hogy felemeli a hasát..meg nyüszörög..kakilni nagyon keveset láttam..hányni egyáltalán..mit tegyünk? valami hányató módszer, vagy iylesmi?
2010. aug. 30. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
vidd ki füves részre
2010. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg vidd el dokihoz. Ha ilyen rosszul van, és ennyire aggódsz érte, nem értem, mire vársz. Én elvinném.
2010. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ha tehetném..anyagilag:'(...
2010. aug. 30. 20:34
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem szorulása van, nekünk is palotapincsink van sajnos...

De nálunk is ez volt, apám elkezdte neki a csontról leszedni a húst, és csak húst adott neki, az én kutyám (pitbull) meg csak a csontot kapta -.-" aztán egyszer csak csont maradt az ebédnél, és azt adtunk neki, egy fél óra önsajnáltatás és sz*rakodás után simán meg tudta enni...

Etess vele füvet, én is ezt tudom mondani, meg ne hagyd, hogy ne egye meg a kajáját, ha nem eszi meg, hagyd ott, majd megfogja, ha már nem bírja tovább

máskor

2010. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod elvinni orvoshoz amikor beteg, akkor minek van kutyád??? Felelősséggel tartozol érte.

Internetre bezzeg van. :-(

2010. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
most nem szeretnék neked sorolni problámákat..de még tanuló vayok..most volt a beiskolázás..és am köszi kedves 4. válaszoló. megpróbálom moost este a füvet.
2010. aug. 30. 20:54
 7/14 A kérdező kommentje:
most próbáltam a füvet..de nem eszi ..ott hagyom előttw hátha../::(
2010. aug. 30. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Könyörgöm akinek ennyire bizonytalan az anyagi helyzete az minek vállal kutyát????

Attól a perctől hogy magadhoz vetted te vagy érte a felelős!! És erre nincs mentség, kérj kölcsön ismerősöktől, rabolj bankot, tök mindegy, ha te lennél beteg arra bezzeg lenne pénz mi?

2010. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ígyis gyötör a lelkiismeret..nem kell hog itt kioktassatok h az én felelőségem..tudom nagyon jól. De én tanácsot kértem és nem azt h mégtöbbet sírjak..ettől nem leszek előrébb!
2010. aug. 30. 21:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy sírsz, a kutya sem lesz előrébb. Esetleg kamilla teával, vagy langyos tejjel próbálkozz, ha szorulása van, talán segít.
2010. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!