Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chihuahua-palotapincsi keverék...

Chihuahua-palotapincsi keverék kiskutyámat beszeretném hozni a házba, de a szüleim nem engedik, hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
eddig is melegbe volt, de szeretném ha mellettem lenne, már nagyon sok mindennel próbálkoztam de nem megy. :[
2011. febr. 5. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, eddig hol tartottátok, de a chihua is, és a palotapincsi is szobakutya, tehát a keveréked is. Jó, az ágyamba én se engedném be, de a szobába igen.
2011. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó barátok lettek a macskákkal, szóval a kazánházban vannak együtt :D édesek a kaukázusi kutyánk pedig fűtött házban van egy nagy kennelben
2011. febr. 5. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos,ha a szüleid eddig nem engedték,nem fogják most sem.Ne aggódj,nem ellened teszik,hanem érted. Egy kutya ,aki a lakásban van,rengeteg szőrt hullat,betegséget vihet be a házba.Ha fűtött,megfelelő helyen van,akkor jobb neki kint,ahol futhat.Ha szeretnél egy társat,aki bent lehet,kérj halat,vagy teknőst. Ugye te sem szeretnéd,hogy éjszaka a kutyád nyüszítése miatt ne tudj aludni a szobádban?
2011. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van állat a szobámban, de annyira szeretném, hogy itt legyen mellettem :D kint már sokat volt
2011. febr. 5. 17:12
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon kicsi kutya és nem engedik :((
2011. febr. 6. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:

A szüleid valószínűleg azért nem akarják hogy bent legyen a kutya,mert akkor bizony összeszőröz mindent,s van olyan,aki ezt nem tudja elviselni.

Esetleg próbáld meg őket azzal meggyőzni, hogy naponta felporszívózol,nem hagyod,hogy rumlizzon a kutya, szobatisztává neveled stb...

2011. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már szobatiszta ... :D de nem engedik :((
2011. febr. 7. 17:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se fogják megengedni.

Nekünk is két kutyánk van, 2 éves roti és 4 éves vizsla.

Amíg csak a vizsla volt, ő nem jöhetett be, tudta, hol a helye, nem is akart bejönni. Meghoztuk a rotit, pici,édes kis gombóc, csak nem tesszük ki a hidegbe? Benn maradt a házban. De ha kiengedtük, a vizsla azonnal megtámadta. Ha bevittük, a vizsla is be akart jönni. Nem akartunk szeretetkülönbséget, hát őt is beengedtük.

Azóta jó barátok.

Ha bevinnéd a kicsit, a másik is be akarna menni.

Nem egyszerű a folytonos ki és beengedésük sem.

Néha tíz percenként kell felkelnem, mert hol ki akarnak menni, hol meg bejönni, vagy az egyik maradna, a másik már bejönne.

Kutyaszőr, por, piszok, kutyajáték. Nem egyszerű a takarítás. Tudom, most azt mondanád, hogy majd te takarítasz. Hidd el, bele lehet őrülni. Sohasem tudod teljesen kutyaszőrmentesen tartani a lakást.

Nálunk néha már 5 perc után olyan, mintha semmit sem csináltam volna. Végignyalok 3 szobát, előszoba, konyha, azután jön Rock, hogy kétszersültet kér. Akár kezdhetem is elölről. Kezdem. Már nem zavar.

De a két gyerekem sokszor nem hallja meg, ha a kutya ki akar menni, vagy ha mégis, akkor várjon, mert a számítógépet nem lehet csak úgy otthagyni.

Takarítás? Anya dolga, max. a nagyobbik kidobálja a kutya játékát az udvarra, mert majdnem hasra esett benne, én meg mehetek ki összeszedni.

Hidd el, a szüleid jót akarnak, csak te ezt nem így érzed.

2011. febr. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem az hogy nekem akarnak jót, hanem nem bírják a kutyákat :((
2011. febr. 8. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem sem engedik nekem spánielem van és nem engedik a szüleim :SS de rátérek még a témára és addig mondom míg meg nem engedik én is felajánlottam mindent de hát...majd elmondom nekik még hogy had jöjjön beeeee én is annyira szeretném hogy mellettem legyen az olyan jó lenne!tanácsot annyira nem tudok adni : de akkor te is mond szüleidnek h had jöjjön be nem csinál semmit tiszta is szobatiszta is akk meg simán bejöhet aztán sokszor elmondod és hát ha megengedik egyszer mert tudják h akk nem hagyod békén őket dx én ezt teszem már majdnem megengedték mert azt mondták h meglátjuk(az én szüleimnél azt jelenti h igen) csak ne hozzam már fel a témát csak most már el kell vinni kozmetikushoz és utána 'meglátja' :D

hát sok szerencsét,remélem megengedik neked!:D

2011. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!