Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért veszi játéknak,...

A kutyám miért veszi játéknak, ha leszidom?

Figyelt kérdés

Ha valami rosszat csinál, mondjuk míg nem vagyok otthon, és hazaérek, már eleve úgy jön elém, hogy látszik rajta, valamit "bűnözött". Ha rájövök, mit, és leszidom, akkor viszont elkezd körberohangálni a házban, vagy ha a kertben vagyunk, akkor a kertben, mintha játszanék vele. De miért? Úgy érzem, így nincs súlya annak, hogy leszidom. Tudom, hogy elvileg nem szabad kergetnem, de akkor mit csináljak vele ilyenkor?

Nem kölyök már, 5 éves, örökbefogadott.


2021. szept. 16. 20:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó, nagy gondok vannak nálatok otthon, igaz? Sajnálom, a mentális probléma sajnos minden családban előfordulhat. Már értem, hogy miért bánsz így a kutyáddal és gondolom a gyerekeddel is. Javaslom, hogy keress segítséget.

Az, hogy nem hosszú idővel a rossz viselkedés után büntetem a kutyát, nem jelenti, hogy nincs tiltás és nevelés! De a tudatos nevelés mellett nem is lesz ilyen probléma, hogy ha egyedül marad, akkor rombol, szökik, rág stb.

2021. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
22%

Én a tavasszal pulit kerestem(meghalt az öreg lányom)

Beléptem jópár pulis csoportba,-de 1-2 nap után töröltem is magamat mindenhonnan. Mit láttam: az ősi magyar pásztor/terelő kutyából díszbohócot csinálnak,rengeteg fénykép feltöltve: ül a szobában a heverőn,színes masni a fején-pfff

2021. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
59%
19! 17 vagyok, most nem olvasom vissza de úgy emlékszem a Kérdező azt írta, hogy már látja a kutya nézésén, amikor hazaér, hogy valamit csinált. Ebből gondolja és ezután kezdi el keresni, hogy mit. Tehát nem a szidalmazó hangnemre hunyászkodik.
2021. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!