Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6honapos kiskutyám megbetegede...

Timi4 kérdése:

6honapos kiskutyám megbetegedett parvovirusos lett , az első nap után meg kezdtük a kezelését, csepegteto, injekcio stb. De még nem eszik 5napja , és eléggé letört, vizet iszik... Mennyi idő mire javulás várható?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 13:10
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok, gondolkodtam mit is írja, vagy h irjak e egyáltalán. Sokan voltatok akik nagyon kedvesen probaltatok segíteni és vigasztalni. Azoknak akik azt írták , h fogadjunk nem is próbáltad! Annak üzenem próbáltam . Mindent is. Ha hiszitek ha nem az orra álla kis kenegetes nem vált be , a kutyusok nagyon okos és ravasz , ameddig mellette ültem addig zsonglorkodott , de le nem nyalta, aztán amikor be mentem egyszerűen csak bele törölte a kis orrát a takarójába. Pár nap után ami neki az fogara való volt elfogadta , pici virsli, fitt tojás, kását majassal nem kérte.... Két napja csirke szárny kis dobverojerol le ette a húst, sokat járkált, már ugatott is , és morgott is , hányni nem hányt , vizet is iszik, sokszor a saját megszokott kis régi helyére fekszik... Tegnap kapott 3vitamin injekciót, ma még nem akart enni, de a tapasztalatok azt mutatják , h ha éhes akkor elfogadja, és megeszi, meg többet is enne mikor jól esik neki, de azért mi csak óvatosan etetjük, túlzásba nem akarunk esni. Reméljük ha ma még nem is evett , esetleg már vacsorára újra fog , sokat sétálunk vele , szaglaszik , és néha csoval is.... Mindenkinek köszönöm a segítő tanácsokat. Remélem legközelebb még jobb híreink lesznek, el bízni sem akarom magam.
2021. szept. 27. 11:25
 22/29 anonim ***** válasza:
66%
Azért ezek is elég jó hírek, ne felejtsd el milyen állapotban volt. Ahhoz képest már jelentős a javulás, ha sokat sétáltok és ha éhes akkor azért eszik. További javulást kívánok! :)
2021. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem én is h jobb irányba haladunk, ma nagyon sokat ugatott, figyeli a madarakat, a bogarakat, és kakizott 3x is normál állagut. De ma nem igazán evett...
2021. szept. 27. 19:15
 24/29 anonim ***** válasza:
78%

Mindegy az orr nedvesítésnek van egy trükkje nem mindegy hogy nedvesíted. Én írtam hogy fogadjunk nem is probáltad. De nem bántásból írtam. Ösztönösen megnyalta volna az orrát. De írni nehezebb, mint mutatni.


Lényeg, hogy táplálkozik és vizet iszik.

2021. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
78%

Remélem tudod hogy ezek a kajak nem épp diétas kajak. Pláne a virsli. A májasba szintén vannak fűszerek. A kása miből volt?


A csirkeszárnyat csonttal adtad oda neki? Oké hogy leette a húst de ugye tudod hogy ha a csontot is megette volna akkor komoly problémái is lehettek volna mivel csöves csont és szilánkosan törik. A parvo mellé nem hiányzik neki egy műtéti beavatkozás illetve valoszinuleg a fertőzés miatt nem is bírták volna műteni.


Kérdeztem miért nem lett beoltva, nem adtál választ, mentett kutya-e es hogy diétás tápra van-e pénzed mert most erre lenne leginkább szüksége a kutyának.


Miért nem kérsz táplálkozási tanácsot az állatorvostól?


A csirkeszárny hogy volt elkészítve?


Mert nem mindegy ha nem dietas akkor utana ne csodalkozz ha nincs étvagya, nem eszik.

2021. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
78%
A kutya érdekeit nézve írom ezt es nem bántásból. 25-ös vagyok.
2021. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Mentett kutyus nem fajtiszta, mikor elhoztuk, megkérdeztem a körzeti állatorvost milyen oltások szükségesek, erre ő csak annyit válaszolt hogy ha nem fajtiszta és már elmúlt 4honapos nem szükséges oltás. Féreg hajtot kapott, kullancs és bolha cseppet, vitamint. Nem vagyok állatorvos , így megfogadtam amit mondott. A húst természetesen csont nélkül adtam, minimális fűszer , olaj és zsír nélkül, a kását natúrban főztem , és letakartam mert a nyaktól úgymond a hányás is csillapodik és a gyomra is tisztul, és tálalás előtt egy kevés majkremet adtam hozzá az illata miatt.
2021. szept. 28. 13:48
 28/29 anonim ***** válasza:
78%
Na mi újság?
2021. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
78%
hogy van a kutyus?
2021. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!