Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tulajdonosok!Nektek...

Kutya tulajdonosok!Nektek mennyi idő alatt sikerult szobatisztaságra nevelni a kutyusotokat?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes beagle kutyám(Juli.16.született)és próbálkozok a szobatisztaságra neveléssel.Próbálok türelmes lenni,tudom,hogy ez egy lassabb folyamat:)

A válaszokat,esetleg jótanácsokat,praktikákat előre is köszönöm!



2021. szept. 22. 13:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

9

Igazán jószívüek vagytok❣

Az első kutyusom is mentett volt, mindössze 6hetesen találtam rá biciklizés Közbe.

2021. szept. 22. 14:41
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szinte azonnal. Már első éjszaka sem volt baleset,utána 2x volt pisi és 1x kakált be a fürdőszobába.

4 hónaposan hoztam el,rengeteget tanult ez idő alatt a szülőktől.

2021. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12

De ügyes:)

Igen, én is próbáltam egy picit később elhozni,a Anyától/tesótól rengeteget tanul!

2021. szept. 22. 14:57
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

12 vagyok, igen nagyon ügyes. Bevallom azt hittem hónapokig tart míg szobatiszta lesz így nagyon meglepődtem és kellemesen csalódtam.


Ezért sem szabad hat hetesen hozni,sok helyen már (nem tenyésztő) akkor adják oda,mindegy nekik csak vigyed :(

Pedig a szülőktől,tesóktól sokat tanulnak, az enyémnek a szülei mindig egy helyre jártak a kertbe,és a lakásba sose wc-tek. Ezt szépen megtanulta.Azt sajnos nem hogy a kertben is egy helyre járjon,de ennyi baj legyen.

A tiéd is biztos ügyes és hamar megtanulja :)

2021. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

[link]

Nem tudom,hogy menyílik-e a fotó,de róla van szó❤

2021. szept. 22. 15:25
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép,csak imádni lehet :)
2021. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként mentett kutyám van, ő már szobatiszta volt, mikor hozzám került, de azért eleinte volt 1-2 baleset. Azt már tudta, hogy az ilyen dolgait a felmosható padlórészre végezze, így mindig a bejárati ajtónál ért a meglepetés, mikor hazaértem munkából. Nem volt rendszeres, és ahogy fórumokon olvastam, eltakarítottam a cuccot, a kutyám így is minden ilyen esetnél nagyon szégyellte magát és fülét-farkát behúzva kuporgott, hogy leszidom-e. Amikor már megszokta a környezetet, és látta, hogy nem büntetem, ez a probléma megszűnt magától. Most már csak akkor jelentkezik hasonló, ha elrontja a gyomrát.
2021. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm.

Most megint sikerult egy pisi kint,nagyon megdicsértem,szerintem alakulunk;)

2021. szept. 22. 18:19
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Felnott amytaffot vettem. 1 het alatt lett szobatiszta a kicsim.
2021. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19

Milyen ügyes! Pedig új környezet,új gazdi..

2021. szept. 22. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!