Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annyi a választék..ti kit...

Annyi a választék..ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

BETEG,ELHANYAGOLT kutyák vannak a képen,aki nem bírja,ne nyissa! Igyekeztem olyat feltenni ami nem olyan vészes senkinek,nyílt sebeket és nagyon rossz állapotút nem tettem ki.


Egyenlőre egy kutyát szeretnénk,és ők illenek is az életvitelünkbe (akkor is,ha már rendbe jöttek esetleges betegségből).Van,akit biztosan fogunk támogatni akkor is,ha nem mi leszünk végül az örökbefogadói.

Tudom,hogy a beteg kutyák nálam is szorulnak majd orvosi kezelésre,ami az én költségem.Ezért is válogatok főleg közülük,tisztában vagyok a várható költségekkel is.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]



2021. szept. 28. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Bármrlyiket.

Én inkább kihoznék 2-3at, és tartanám otthon, az itteni vélemények szerint "borzasztó körülmények között" mint pl.pedigree táppal etetés, kinti tartás, az is ezerszer jobb lenne nekik mint ott.

2021. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nehéz választani ezek közül, én is legszívesebben mindegyiket kihoznám, ha tehetném.
2021. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Menj el velük megismerkedni, ha lehet. Akivel kölcsönös a szimpátia, azt vinném haza.
2021. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%

Szívem szerint hoznám mindet, de ha nagyon kellene választanom, akkor a 6-os kutyust fogadnám örökbe. Már nem fiatal, legalább az utolsó éveit had töltse boldogságban, szerető otthonban.


Vagy ő, vagy az egyik betegebb kutyus, pl 5-ös, 4-es, 3-as, 2-es. De valóban, bármelyik kutyus választásával hatalmas dolgot teszel. Nagyon jó ember vagy.

2021. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
A Noétól úgysem tudsz örökbe fogadni
2021. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy már voltam bent.Ezek közül egy kutyus még nem volt látogatható,mert bőrbeteg és karanténban volt,nem tudom melyik link alatt van ő,őt biztos betettem mert nem volt olyan "csúnya" betegsége,hogy ne lehessen ide kitenni.


Szívem szerint mindet hoznám,mert a pénz nem akadály,a nap nagy részében pedig itthon vagyok,home office.

De szinte kivétel nélkül mindegyiküknek az ellátáson felül nyugalomra lenne szüksége.Van olyan amelyiket kutyák tépték meg,őt például egyenlőre ameddig lelkileg is helyre nem jön másik kutya mellé biztos nem tudnám hozni.Van amelyik nagyon igényelné,hogy csak egyedül legyen,bizalmat alakíthasson ki szép lassan,mert őt meg bántották..


Nem tudom mi legyen,én már ott is szörnyen tanácstalan voltam,mert egyiküket se kereste senki még csak egy lehetőség szerű látogatásra se..mindegyiknek nagyon szüksége lenne valakire.

Van egy fehér szuka,aki abszolút "elérhetetlen",ő nagyon fél,szaporítós kutya volt,de vak,ha őt hoznám hozzá például az első minimum fél évben biztos,hogy kellene egy "egész ember".

2021. szept. 28. 12:35
 7/12 A kérdező kommentje:

5)hogyne lehetne tőlük,tele vannak kutyákkal.Az előző kutyánk is innen volt. :)

Október 3.-án lesz örökbefogadó nap,és mindenféle szülő-gyermek program a kutyákkal.Aki teheti jöjjön,nagyon hálásak érte.Örökbe sem kötelező fogadni,de legalább a kutyusok,cicák,pacik és nyuszik is egy kicsit ember közelben lehetnek.Tele vannak mindenféle állattal,jó programokat szerveznek minden évben (amikor épp nincs karantén és lehet..). :)

2021. szept. 28. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket szétszeretgetném az is biztos. Ha választani kellene, akkor Pilács-ot választanám. Nem nagyon tudom megmagyarázni, de őt érezném magaménak. Még Despasito lenne a pakliban, mert ő is nagyon idős, az utolsó éveiben szétimádnám a kis öreg fejét :D Nekik az idős koruk miatt tuti kevés az esélyük az örökbe fogadásnak. Sokan nem merik lelkileg bevállalni, hisz megszereted és csak pár évetek lesz együtt (anyu járt így, hogy egy nagyon idős kutyát fogadott be, mert meghalt a gazdija. Imádtuk, de pár hónap múlva elaludt, viszont az biztos, hogy az a pár hónapot boldogan töltötte el és csak ez számít).
2021. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nézem a 7-es a legjobb választás, de én a 6-ost is elvinném, öregnek néz ki legalább az utolsó évei legyenek boldogak.
2021. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bàrmelyiket is vàlasztod, legyen boldog gazdis èveitek. Jó ember vagy, szép tőled. 🥰
2021. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!