Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri e venni egy palotapince...

Megéri e venni egy palotapinceit magamnak? Én 24 éves vagyok, van egy cicám és egy új kisállatot vennék?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Na ennek fuss neki meg egyszer.
2021. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megéri-e venni egy palotapincsit magamnak? Én 24 éves vagyok, van egy cicám és egy új kisállatot vennék.
2021. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Inkább egy helyesírási szótárat javasolnék.

Pinceit...lol

2021. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen tenyésztőtől ajánlott venni és vétel előtt mindenképp nézd meg és barátkozz vele, hogy illik e hozzád a személyisége. Nem kevés pénzbe fog kerülni, de ha van rá pénzed és időd, akkor megéri persze.
2021. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
elírta van ilyen , nyilván le tudja írni-
2021. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Úgy érted pekingi palotakutyát?

Ha van rá időd,energiád,pénzed és 16 évig képes vagy elköteleződni egy kutya mellett akkor persze.

Albérletbe csak a főbérlő engedélyével vihetsz,lakásban naponta 3 sétát kell majd vele tenned ha kifejlett ameddig kölyök akár napi 10x is le kell majd menned vele.


Kint nem tarthatod,nem kintre van.Sparban,Pennyben (stb) kapható tápok nem egészségesek (Royal Canin se..),internetről kell neki rendelni.Moslékot,maradékot nem ehet,a fűszer és a zsír nem tesz jót neki.

Tenyésztőtől kell venned,ha egészséges fajtatiszta kutyát keresel,azt a jófogáson és egyéb apróhírdetés oldalakon nem fogsz találni.

Állatorvosi költségeit tudnod kell fedezni.(oltások,chip,féregtelenítés)


Mit hagytam ki..?

2021. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

6

Gyerek koromban, ami nem most volt, volt egy pincsink, 18 évig élt kint, tápról még csak nem is hallottunk, sima maradékot evett

2021. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
neked semmit. Köttessétek be az áramot apáddal, tegyetek be ablakot, gyertya helyett vegyetek villanykörtét, és járd ki a 8 általánost.
2021. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
7 vagyok, attól, hogy lepontoztok, a sok évvel ezelőtti dolgon nem változtat, csak mondom...
2021. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem meg 16 évvel ezelőtt kinti macskáim voltak.Ettől függetlenül már nem teszem ki őket,mert tudom,hogy túl szaporodnak,és bajuk esik,ráadásul állatvédelmi törvény tiltja hogy kóboroljanak az állataink a kerítésünkön túl.


Változik az állattartási kultúra,és jó irányba,végre nézzük az állatok érdekeit is.Ha neked 50 évig élt a pincsi jellegű keveréked se tartható kint a pekingi.Társasági kutya.

Ha nem tudod megérteni,hogy van ami nem kintre való ne tarts kutyát.

2021. szept. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!