Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt kutya szobatisztaságra...

Felnőtt kutya szobatisztaságra nevelés?

Figyelt kérdés

6 éves a kutyám és már kb 3-4 hónapos kora óta szobatiszta volt. Napi 2x vittem le mindig lent végezte el.

Az utobbi 2 hétben folyamatosan a szobámba pisil. Jó formán egész nap a szobámba heverészik, éjszaka is velem alszik. Továbbra is 2x megy le, pisil.

Viszont kb 2 naponta megnezem a szonnyeg aljat es jol latszik hogy tele van foltokkal es hugy szaga van. De mivel nem tudom hogy ejszaka vagy nappal csinalja igy otletem sincs. Szerintetek a dominancia lehet az ok? Volt massal ilyen?



2021. okt. 7. 17:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

“ g*ci hugyban-szarban élni,oké hogy feltörlöd de b*zdmeg” ez a szöveg olyan szánalmas, az értelmi szintedet sugározza!:)

Szegeny..innen is latszik hogy egy magas inteligenciaval rendelkezo szemely vagy

2021. okt. 7. 22:51
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne dobálózz itt az intelligencia szöveggel mr.'köszöni szépen jól van'.Nagyon jól érzi magát (nem..),csak kár hogy tele a tartály mindig mert a gazdi lusta.Szerencsétlen állat saját magát nem tudja megsétáltatni.. :D
2021. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Pici kutyának kisebb a hólyagja is. Napi két ürítési lehetőség nagyon kevés, nincs csodálkoznivaló azon ha bepisil.
2021. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Értem. Eddig a szüleim gondozták, mostanság vettem át a gondozását így eddig nem is gondolkoztam rajta hogy hogyan kell
2021. okt. 8. 19:09
 15/18 anonim ***** válasza:
6 éves a kutyád, és eddig eszedbe se jutott foglalkozni vele?
2021. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Pontosan!

Én le se vittem😂 csak anyamek

2021. okt. 8. 21:14
 17/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2021. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ajaaj…koszii😂
2021. okt. 8. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!