Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni, ha az...

Mit lehet csinálni, ha az egyik utcabeli kutyája sorozatban póráz, gazda és minden nélkül mászkál a közúton, a mi és mások udvarában?

Figyelt kérdés

A legviccesebb az egészben, hogy utána engem okolnak, hogy én csalogattam, meg ilyenek... Meg egyszer kutyát sétáltattam, mellénk állt, utána velem őrjöngött, hogy mit csalogatom a kutyáját, miért nem veszek én is kutyát... Tavaly egész nyarat az utcán töltötte, nem szóltunk nekik, de utána még velem ordítozzon, meg mocskolódjon... Ja meg másoknak mondja, hogy biztos ennivalót kapott nálunk. Soha nem etettem a kutyáját...


Vicc ez az egész... Igaz nem bánt senkit az állat, de az ő kutyája csavarog, elég volt, ne engem mocskoljon miatta, mint egy kapcarongyot és hazudozzon rólam. A szomszéd tavaly bejelentette, nem használt.


Meg lehet ezt tenni névtelenül, mert utána még jobban rám száll a nő... Ja és kell bizonyíték, mert ezek ilyen rágalmazós feljelentgetők is... Ha képet küldök, meg ki lehet deríteni, hogy honnan fényképezték. De elegem van...


2021. okt. 8. 18:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 10es mondja.

Amúgy meg ha a sintér elviszi a kutyát bejelentésre az nen rágalmazás. Az utcáról viszi el, ahol semmi keresnivalója.

A gazda meg mehet érte a telepre kiváltani és megfizetni a "váltságdijat" :D


Btw neked kellett volna feljelentened őt mikor megharapott a kutya. Egyáltalán veszettség ellen oltva van?

2021. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Na tessék és még meg is harapott??

Ahogy várható volt.Nem lehet tudni egy kóborló állatnál hogy mibe van és még sokszor egy nem kóborlónál sem,emlékezz hányszor tépett szét gyereket a családi kutya.Ennyire megbízható egy állat ami ösztönlény

Már a harapás után minden követ meg kellett volna mozgatni hogy vigyék el a francba azt a kutyát mert ki tudja még kiket harapott meg.Életveszély amit a "gazdája" művel.

Én fel is jelenteném ha zaklatna a gyepmesteri bejelentés után.

Mások nem csatlakoznának hozzád hogy együtt szóljatok a gyepmesternek?

Úgy hamarabb cselekednének ha többen panaszkodnának

Nem mindenkinek való állat ez van

2021. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Be kell tenni a kocsiba és elvinni a gyepibe. Előtt 2-3 alkalommal levideózni, hogy az, utcán kóborol. Amúgy a harapást jelenteni kellett volna, mert ha ennyire szarnak rá valószínűleg veszettségi oltása sincs. Vagy bejelentheti a 80 éves szomszéd néni is a jegyzőnek, hogy a kutya rendszeresen átjár.
2021. okt. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tegnap balhézott, ma megint szabadon a kutya...
2021. okt. 9. 14:03
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ez már innentől a te problémád.Mi megmondtuk,hogy mit tudsz tenni.Vagy teszed,vagy elviseled.
2021. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!