Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet sárga szalagot...

Hol lehet sárga szalagot beszerezni?

Figyelt kérdés
[link] Vagy elfogadott az a szalag is, amit esetleg a méteráru boltból veszek?

2021. okt. 11. 10:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#3! Bp-i külkerületben létezünk, ahol több az ember, mint a kutya. Nincs a 24órás napnak olyan másodperce, amikor itt a betontömbök között nincs kutya, még a legzordabb időben sem. Tudod, mi a szomorú?

Hogy valóban, MÉG AZOK SEM tudják a sárga szalag jelentését, akinek szintén beteg, illetve agyonféltett kutyája van!

Nem tudom, hogyan kéne olyan ismert és elfogadott dologgá tenni, mint a mellrákosok rózsaszín kitűzőjét, vagy PRIDE-isták szivárványszín zászlóját. Valami kampány, vagy mittudomén, mi kéne...

2021. okt. 11. 12:23
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen sárga szalagot felrakhatsz rá, én pl. kínai boltban vettem egy tekercs széles, textil szalagot, és azt használom, amikor kell, tökéletesen megfelel a célnak.
2021. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
42%

Miert hiszik az emberek mert kitalal valaki valami hulyeseget, azt majd masok elfogadjak es egyaltalan foglalkoznak vele!?


Haver! En ra sem nezek a kutyadra!!! Nem erdekel miket logatsz ra!!! Ha problemas a kutyad, akkor ne hozd kozossegbe, vagy fogd rovid porazra!!!


Szoval hidd el nekem, ez a sarga szalagozas egy baromsag ... engem biztos nem fog erdekelni, hogy a kutyad fel van szalagozva mint egy buddhista templom :)))

2021. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
98%

"Ha problemas a kutyad, akkor ne hozd kozossegbe, vagy fogd rovid porazra!!!"

Ez nem megoldás arra, ha valaki rövid pórázon lévő kutyájához más neveletlen kutyája odarohan. :-)

2021. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, azért nálad is van gond a toronyban rendesen. Érdekes, én jót röhögtem volna azokon a kommenteken, te meg olyan regényt írtál hozzá, kioktató stílusban, hogy már az bicskanyitogató. Tudod mit? Írok még egyet. Ereszd el ezt a stílusodat a másik kutyus gazdája felé, ne aggódj, senki sem fog a közeletekbe menni. Én legalábbis ha meghallanám ezt a dumádat, lehet még a városból is kisétálnék a kutyámmal.
2021. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a "harap" feliratot ajánlották anno. Ez működik elvileg.
2021. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

# Vigyázz, #16, bele se kezdj, mert alábbi betűmennyiség neked már kétkötetes lesz! Valóságos "Háború és béke".

Csak tudnám, ki kötelez téged arra, hogy elolvasd. Mert én biztosan nem.


#14! Igen, észrevettem, hogy "téged biztos nem fog érdekelni"!

Téged is ostorral őriznek, hogy facebook helyett a GyiK-en töltsd a délutánt? Én elengedlek, tőlem kimehetsz az udvarra játszani!

Levegőt még vehetünk? Nem rólad van szó, aki egy kutyát kutyába se veszel. Azokkal van probléma, akik kérdés nélkül a kutya nyakába borulnak.

Szitu 1 : Jajj, de aranyos kutya, megsimogathatom?" ...és mire válaszolnék, hogy NE tegye, addigra már rajta is lóg a kutyán.

Látnád ezeket, amikor hátrahőkölnek, amint a "hálátlan" kutya megvillantja a mosolyát! És tudod, ezek közül néhány emberséges embernek mi az első reakciója? Oldalba rúgja a kutyát! Azt, aki eleve alig áll a lábán, a szemét kirúgták. Azt, akit fél perce még babusgatni akart. Most akkor ki a hunyó?

És még érezzem magam szerencsésnek, amiért nem jelent fel!

Értsd: ő engem, nem fordítva!

Szitu 2: Etetné "szegény kis kutyuskát", képtelen érteni, hogy soron kívül nemhogy idegentől, ok nélkül még tőlem sem kap jutifalatot.

"Naaa, csak ezt az egyet! Kicsi csillagbogár, milyen kőszívű gazdid van..."

Nálunk, a betonházak között minden konyhaablak alatt terített asztalt találnak a kóbor állatok. Az itt lakók nem akarják elhinni, hogy akkor sem lesz magasabb a szemétdíj, ha a szemetet a szemetesbe teszik, akkor sem alacsonyabb, ha az ablakon öntik ki a maradékot.

Amikor meg, úgy 1-2 havonta egy kedves lakótársunk a környező társasházak kertjét telerakja patkányméreggel fűszerezett lecsókolbásszal, akkor indul a riadólánc a Facebookon, hogy "vigyázzatok". (Sajnos, néha későn)


Itt nem könnyű egy valaha éhező kutyát rávenni arra, hogy semmit ne szedjen fel. És akkor ráadásnak jönnek azok, akik ahelyett, hogy saját házikedvencet tartanának, a másokét "nevelik". Pont, mint azok az anyósok, akik az anyuka kezéből kiszedik a gyereket, mondván, hogy az semmit nem tesz jól.

Amúgy a kutya folyamatosan rövid pórázon van, pánikhám rajta.

A kutyás közösségeket, a futtatókat is kerüljük, éppen az e.ü. állapota miatt.

Ha van képed arról, milyen egy sokezer lakással tömött betongettóban az utcán közlekedőket kikerülni, ---főleg úgy, hogy ők nyomulnak, ők igyekeznek minél közelebb kerülni egy kis terápiás kutyasimi kedvéért,--- akkor arra is rájössz, hogy a lehetetlenséggel egyenlő elvárásaid vannak. Remélem, soha nem leszel a törvényhozók közül egy. Különben itt ki lesz irtva pár millió kutya és kutyás.

Bezzeg, az állatkínzók. Kapnak max 2 hónap felfüggesztettet és közlik velük, hogy "ejnye, ejnye, ilyet nem szabad!"

2021. okt. 11. 14:41
 18/29 anonim ***** válasza:
68%

Te jó ember,veled nem beszélhet otthon senki vagy mi?

Minek kell mindenre egy regény hisztivel reagálni?


2 dolog hangzott el:

1.Felesleges a szalag,mert aki eddig oda engedte a kutyáját az most se a szalagot fogja nézni a tiéden.Azthiszi majd,hogy valami dísz kellék.

2.Egy pár ide illő poén.Nincs humorérzéked az egy dolog,de emiatt ne állj bele másokba.


Dráma király..

2021. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
49%
Beszélget*
2021. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
57%
Mondom hogy baj van a toronyban.... atyaég...
2021. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!