Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a halott kutyám...

Mit csináljak a halott kutyám tetemével?

Figyelt kérdés
10 éves volt, ma halt meg. Mit csináljak a tetemével?
2021. okt. 14. 18:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
25%
Még mielőtt megkérdezed, ásóval kell gödröt ásni. Ha nekiállsz végre, talán hajnal kettőre meg is vagy.
2021. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
46%
Aki csak kötözködni tud, miért ír egyáltalán?
2021. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem jobb lenne elvitetni,de te tudod..

Legalább 3 méter mélyre kellene ásni,hogy a frissen felásott földet ne forgassa fel egy nagyobb esőzés.

2021. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
88%

#22

Mert mégis mit tudna csinálni egy halott kutyával ??


Kertes házban él kimegy és elássa...

2021. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
86%
Mert már fáj, hogy valaki ennyire szerencsétlen. Még este nyolc után is azt kérdezi valaki, mit csináljon a halott kutyájával. Mit vár, valaki feltámasztja?
2021. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
36%

És ki tudja mióta fekszik ott szerencsétlen Bodri,már biztos rég kihült mire eszébe jutott egyáltalán kérdést írni.Órák teltek el az első reakció és a kérdés kiírása közt is.:D

Azért az ember ennyire szívesen nem nézegeti az elhunyt kutyáját.

2021. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
69%

"#22


Mert mégis mit tudna csinálni egy halott kutyával ??



Kertes házban él kimegy és elássa..."

Valóban. Ezért is másoltam be neki hogy megteheti. Aki meg azt írja három méterre el kell ásni, hülyeséget ír.

2021. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
61%
Mi ugyan nem kertesben lakunk, de az állatorvoshoz nem is kell abban lakni. A miénknél, a váróban ki van rakva, hogy elhamvasztják az elhunyt állatot, akár urnába is rakják a hamvat, ha a gyászoló gazdi igényli. Nem tudom, láttam-e árat, de ezek sosem 5 ft-s költségek.
2021. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
46%
Ezt én sem értem, hogy lehet valaki ilyen életképtelen, hogy nem esik le neki hogy ha már kertes házban él és szerette a kutyáját, hogy elföldeli a kert egy szebb részén? Mi is így tettünk a kutyánkkal, oda temettük ahol szeretett pihenni kint a kertben.
2021. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
28%
Hülyeség? Nyílván az oszló tetem egy méterre ásva a ragadozóknak nem lesz a környéken feltűnő,főleg ha felázik a föld.De igazad van,el se temessék,nem? Dobjanak rá kint egy zacskót.
2021. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!