Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya foglalo milyen esetben...

Kutya foglalo milyen esetben kerheto vissza?

Figyelt kérdés
50 ezer ftot kuldtem kartyan nem miattam nem jott az adas vetel letre hanem az elado miatt. Bunko volt es meg miutan en fizettem volna 300ezret a kutyatert meg neki allt feljebb. 300km utaztam amikor oda ertem 1 oran keresztul hivtam telefonon mikor nagy nehezen felvette kozolte varjak meg 1 orat ra es csak 1 ember mehet be vele a hazba. Mondtam na koszonom nem!!! Most ilyenkor mi a teendom? Feljelenthetem?
2021. okt. 18. 12:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Minden szempontból jobb is.

1.Ez szinte biztos,hogy szaporító volt.Yorkie a kertben..

Gondolom mind rövidszőrű vagy ápolatlan volt mellé.

2.Gyereknek kutyát,főleg ilyen kicsi és törékenyet nem veszünk.Főleg hogy most volt beteg,el sem tudná látni.Tutujgatni egy plüsst jobban tud,kiskutya csak rág és ugrál,naponta legalább 5x le kell vinni.

Vagy neked,vagy neki.Na most ő beteg,te meg rá vigyázol..

3.Tenyésztőt kell keresni kennel névvel,meoe tagsággal,törzskönyvezett kutyákkal.

2021. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
68%

A gyerek most beteg.A kutya 16 évet fog élni.

X ideig tartó betegségből való felgyógyulásért ne 16 évnyi felelősséget adj neki..

2021. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!