Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pénisze vérzik?

Kutya pénisze vérzik?

Figyelt kérdés

A kan szobakutyámnak van egy plüss állata és néha el szokta kezdeni … szóval tudjátok pàrosodna vele. Ilyenkor többnyire rászólunk, de most teljesen be volt pörögve, nagyon nekiugrott a játéknak. Aztán egyszercsak spriccelt egyet és vér is volt benne ami kijött, de nem sűrű hanem híg és csak egy két pár csepp kb mint amikor valaki elvágja az ujját.

A játékon nincs semmi ami felsérthette volna és a vér belülről jött. Megtöröltem neki , akkor még volt 1-2 csepp de aztán teljesen elmúlt. Étvágya, kedélye jó, ugyanolyan mint máskor.

Lehet h az erekció hatására elpattanz egy hajszálér??

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2021. okt. 19. 11:15
 71/99 anonim ***** válasza:
66%
Normális ember már rég abbahagyta volna. Vagy legalábbis kulturáltan lerendezi a dolgot, nem itt vinnyog.
2021. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
73%
Ez a te topicod, ez meg az én válaszom. Na mi van?
2021. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 A kérdező kommentje:
Hát ez az, normális ember már rég lerendezte volna de te még itt nyerítessz mindíg mint egy paripa!
2021. okt. 19. 15:22
 74/99 anonim ***** válasza:
66%
Mert te nem? :)
2021. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
22%

En meg nem irtam ehhez a kerdeshez valaszt, de atragtam magam 8 oldalon, es par dolog meg mindig nem tiszta.


Miert nem vagy hajlando elvinni allatorvoshoz?

Es miert hagyod ezt a viselkedest, miert batoritod? Miert rohogsz ezen a haverjaiddal egyutt es miert gondolod, hogy ez rendben van, ha valaki kirakja instara?

2021. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 A kérdező kommentje:

Nem hagyom, nem rohogok rajta, azt h elviszem e allatorvoshoz vagy sem pedig egyaltalan nem is mondtam. A nemleges valaszt ti szultetek meg az agyatokkal, vagy legyszives mutasd meg h hol irtam h nem viszem el.

Feltettem egy kerdest szimpan tapasztalatcsere celjabol hatha valakivel tortent mar ilyen.

Ennyi es nem tobb, a tobbi mind mese habbal.

2021. okt. 19. 15:30
 77/99 anonim ***** válasza:
73%
Azt se mondtad, hogy elviszed
2021. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:
68%
kedves kérdező egy idióta vagy. elkezdtél személyeskedni és káromkodni mikor annyt egy óriási hülye vagy elmebetg
2021. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 A kérdező kommentje:

Majd ha tudom értelmezni a kommentedet akkor beszélünk.

Én vagyok az analfabéta mi???

Lúzerek

2021. okt. 19. 16:10
 80/99 A kérdező kommentje:

Én kezdtem személyeskedni? Érdekes.

Szerintem lapozz vissza a 18. Illetve a 19. Kommenthez

2021. okt. 19. 16:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!