Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pénisze vérzik?

Kutya pénisze vérzik?

Figyelt kérdés

A kan szobakutyámnak van egy plüss állata és néha el szokta kezdeni … szóval tudjátok pàrosodna vele. Ilyenkor többnyire rászólunk, de most teljesen be volt pörögve, nagyon nekiugrott a játéknak. Aztán egyszercsak spriccelt egyet és vér is volt benne ami kijött, de nem sűrű hanem híg és csak egy két pár csepp kb mint amikor valaki elvágja az ujját.

A játékon nincs semmi ami felsérthette volna és a vér belülről jött. Megtöröltem neki , akkor még volt 1-2 csepp de aztán teljesen elmúlt. Étvágya, kedélye jó, ugyanolyan mint máskor.

Lehet h az erekció hatására elpattanz egy hajszálér??

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2021. okt. 19. 11:15
 51/99 anonim ***** válasza:
67%
Az állatorvost. És a pszichiátert.
2021. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
34%

Helyesírás mellőzése, vesszők használatának nem ismerete, szövegértelmezés teljes hiánya. És erre jönnek a perverz cselekedetek, valamint a durva és alpári megnyilvánulások.

Drága, nem kell felidegesítened magad, nehogy kárt tegyél magadban vagy a kutyádban. De bizony komoly bajok vannak nálad.

2021. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
67%
Hát basszus - normális gazda nem engedi, hogy ezt csinálja a kutyája. Ebből következik, hogy neked tetszik, azért hagyod.
2021. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 A kérdező kommentje:

Amiért nem írtam vesszőket ezért perverz vagyok? Aha.

De aki arra aszociál egy egészségügyi kérdésnél h én a kutyámmal szexelek , az nem perverz.

Aha.

2021. okt. 19. 14:32
 55/99 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem mondtuk, de így már gyanús :D
2021. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 A kérdező kommentje:

Nem hagytam neki, írtam h elvettem tőle. Egyébként egy csomó filmben láttam poénból h a kutya hág valami játékot, sőt az instagram is tele van vele, sőt egy csomó ismerősöm kutyája csinálja ezt.

Biztos mindannyian perverzek vagyunk.

Szerintem meg tini korodban masztiztál és anyukád rádnyitott aztán le lettél b@szva és azóta ez a beteges rögeszméd h nem szabad hagyni , meg stb stb.

Haver, tagadhatod de rohadtul beteg vagy

2021. okt. 19. 14:35
 57/99 A kérdező kommentje:

Gyanús? Ja oké akkor lebuktam, megyek hágok egy jót egy tigrissel , most már úgy is lebuktam mimdenki előtt így nem kell tovább titkolóznom.

Nektek meg jobbulást

2021. okt. 19. 14:37
 58/99 anonim ***** válasza:
62%
úristen te egy elmebeteg vagyyyyyyy gondolkodj már ilyenekt írogatsz pedig mi csak válaszoltunk normálisan
2021. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 A kérdező kommentje:

Nagyon normálisan válaszoltatok, idézem: te vagy a legnagyobb sz@r, a kutyáddal kufircolsz, erre izgulsz, létminimumon tartod, elmebeteg vagy stb…

Azért mert kérdeztem valamit.

2021. okt. 19. 14:43
 60/99 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a kérdésemre valasz nem érkezett csak ócsárolás
2021. okt. 19. 14:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!