Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pénisze vérzik?

Kutya pénisze vérzik?

Figyelt kérdés

A kan szobakutyámnak van egy plüss állata és néha el szokta kezdeni … szóval tudjátok pàrosodna vele. Ilyenkor többnyire rászólunk, de most teljesen be volt pörögve, nagyon nekiugrott a játéknak. Aztán egyszercsak spriccelt egyet és vér is volt benne ami kijött, de nem sűrű hanem híg és csak egy két pár csepp kb mint amikor valaki elvágja az ujját.

A játékon nincs semmi ami felsérthette volna és a vér belülről jött. Megtöröltem neki , akkor még volt 1-2 csepp de aztán teljesen elmúlt. Étvágya, kedélye jó, ugyanolyan mint máskor.

Lehet h az erekció hatására elpattanz egy hajszálér??

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2021. okt. 19. 11:15
 11/99 anonim ***** válasza:
91%
A mi kutyánknak a vizelete volt véres,dokihoz vittük,vett mintát,hugyúti fertőzése volt,kapott antibiotikumot és azóta se fordult elő többet.
2021. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 A kérdező kommentje:
A vizelete nem veres azota sem pedig 2x setalt mar, es sehol nincs ver, csak akkor jott egy par csepp amikor betamadta a plusst
2021. okt. 19. 11:51
 13/99 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudhatjuk,nem vagyunk állatorvosok és nem láttuk se a jelenetet,se a sérült területet,hogy egyáltalán valami internetes kuruzslást csináljunk.
2021. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
90%

Attól még nézesd meg dokival. Simán lehet akár nagyobb baja is, hiába nem vérzik már.


S ha már ott vagy, kérhetsz is időpontot ivartalanításra.

2021. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez ugyanaz a mániákus, aki a törött farkú macskáját sem hajlandó orvoshoz vinni.
2021. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 A kérdező kommentje:

Igen mániákus elmebeteg vagyok, mert a kiskutyám aki lakásban lakik még a széltől is óvva van, tegnap a plüssével való kufircolás közben elejtett 1 csepp vért és mivel aggódtam meg mertem kérdezni, hátha tapasztalt valaki ilyet.

Igen én vagyok a legnagyobb s€ggfej a világon, de aki kib@ssza -40 Fokba a kutyát az udvarra és ad neki egy kis moslékot az jó ember.

Bocsi h feltettem egy kérdést.

Bárcsak minden állattartó olyan mániákus barom lenne mint én, akkor nem lenne ennyi állat bajban…

Köszi a válaszokat.

Utolsó, ugorj bele az öklödbe és forogj rajta egyet, puszi.

2021. okt. 19. 12:31
 17/99 A kérdező kommentje:
Ui.: most először írtam ebbe a kategóriába (és utoljára)ha esetleg kevernétek valakivel
2021. okt. 19. 12:34
 18/99 anonim ***** válasza:
77%

Az se jó ember,aki létminimumon tartja az állatát.

Nem tudom honnan veszitek,hogy csak azért mert nem az X típusú rossz állattartók nem vagytok azért még nem lehet rátok ezt mondani.


-Egészséges étrend.Barf (nem farhát és nyak egy kis rizzsel..),prémium táp (nem Pedigree szintű,az nem prémium) (,főzni (nem fűszerrel,nem moslékot oda b*szni)

-Napi mozgás igényeinek,fajtájának és korának megfelelően.

-Egészségügyi karbantartás.(kozmetika amelyik igényli,féregtelenítés,oltások minimum)

-Állatorvosi ellátás,ha szükséges.(Neked legalább egy hívást most illene megejteni az orvos felé..)


Ezek a minimumok! Nem a hanyagabb vagy felelőtleneb típusú kinti tartóktól kell jobbnak lenni,vagy a huskyt panelbe záró gazdáktól.

Hanem biztosítanod kell a kutyának azt amire szüksége van.Jelen esetben,ha ez a vérzés nem külső sérülés eredménye,hanem belső akkor akár nagy baj is érheti a kutyádat,ha akkor fogod megerőltetni magadat akár egy hívásra amikor ez már súlyos,menthetetlen,vagy szövődményei vannak.


ATTÓL leszel jó gazda,hogy figyelsz az állatod igényeire.Nem attól,hogy a pistikével ellentétben veszel a fifinek egy labdát.

2021. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodj már meg, Hiszti-Kriszti.


Amúgy alap, hogy a jó gazdi már az első gyanús jelnél viszi az állatot orvoshoz, és nem itt írogat. A pénisz nem szokott vérezni.

2021. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 A kérdező kommentje:

Te honnan tudod h hogyan tartom a kutyámat?

Acana hipoallergén tápot kap, nem barfozok mert érzékeny a gyomra.

Állatorvoshoz rendszeresen járunk, most voltunk egyébként 2 hete egy más problémával de az az első mindig h megyek.

Napi 3x van sétáltatva, minden séta után megtörölve a lába , feneke vizes papírral, a körme elektromos kutya köröm reszelővel vágva, füle, pofaredője tisztítva, fürdetve 2-3 havonta, nyáron többször.

Nyaranta hűtőmatracon alszik.

Ne ítélkezz másról vakon, mert lehet többet foglalkozok vele mint te nagy barf vezét aki odab@sz egy darab nyers húst a kutyának aztán veri a mellét h ő az állattartás címeres huszára.

Amúgy nem minden fajta barfozhat.

Van még kérdés? Nem vettem fifikének labdát, nem erről volt szó.

Na hordd el magad

2021. okt. 19. 12:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!