Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pénisze vérzik?

Kutya pénisze vérzik?

Figyelt kérdés

A kan szobakutyámnak van egy plüss állata és néha el szokta kezdeni … szóval tudjátok pàrosodna vele. Ilyenkor többnyire rászólunk, de most teljesen be volt pörögve, nagyon nekiugrott a játéknak. Aztán egyszercsak spriccelt egyet és vér is volt benne ami kijött, de nem sűrű hanem híg és csak egy két pár csepp kb mint amikor valaki elvágja az ujját.

A játékon nincs semmi ami felsérthette volna és a vér belülről jött. Megtöröltem neki , akkor még volt 1-2 csepp de aztán teljesen elmúlt. Étvágya, kedélye jó, ugyanolyan mint máskor.

Lehet h az erekció hatására elpattanz egy hajszálér??

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2021. okt. 19. 11:15
 21/99 A kérdező kommentje:
19es cicavirág, ha nem tetszik valami elmehetsz ebédet főzni vagy valami. Oksi? Légyszi húzz innen, köszcsi
2021. okt. 19. 12:56
 22/99 gyik123 válasza:
25%

Mivel mechanikus hatás érte a péniszét, ezért valószínűleg kicsit felsérthette a plüss állatka. Hiába puha, a pénisznek sikamlós közeg kell! Ha súlyos sérülés lenne, akkor valószínűleg nyalogatná.

Még az embernél is előfordulnak időnként pénisz sérülések a szexuális aktus kapcsán.

2021. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
79%

Minek neki ilyen plüss? (nem bántásból kérdezem)


Az én kutyám, szintén kan, nincs ivartalanítva, 13 éves és nem csinál semmin hágó mozdulatokat.


Egyébként lehetséges, hogy attól, mert írtad, hogy nagyon bepörgött, illetve közvetlen azután vérzett a nemi szerve, egyéb gond nincs, jó a kedve, stb. Ha máskor nem tapasztalsz ilyet akkor nincs baj.

2021. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
70%
#21 Bocs, hogy kommenteltem egy fórumon, hogy merészelem :D
2021. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
75%
#23. vagyok. Azzal, hogy azt írtam, hogy az én kutyám nincs ivartalanítva, nem azt akartam mondani, hogy te se vidd el orvoshoz, hogy ivartalanítsa, hanem, hogy a plüss hágásának nincs köze ahhoz, hogy ivaros vagy sem. Valaki írta is, hogy dominanciát jelez.
2021. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 A kérdező kommentje:

A vér belülről jött ez tuti.

Elkezdte a plüsst betámadni majd teljesen rápörgött és el akartam tőle venni, akkor spriccelt egyet a plüssre ami spermium volt de volt benne vér is mert sötétebb volt, de nem tömény vér hanem híg.

Aztán elvettem tőle a plüsst és állt a padlón a kutya nézett rám és láttam h csöpög a péniszéről egy két csepp vér de inkább rózsaszín volt és híg. Kb mint a málnaszörp. Aztán megtöröltem neki és akkor volt a papíron 1 csepp még és azóta semmi. Azóta séta közben is figyeltük de a pisije sem olyan. Tehát a plüssös történetkor mintha a spermiummal együtt kijött volna egy pici vér keverve. Ezért gondoltam h egy ér pattanhatott talán el, mert nagyon bepörgött.

2021. okt. 19. 13:23
 27/99 anonim ***** válasza:
66%

vidd el orvoshoz és sztem ivartalanítsd k mivel így lecsökented az esélylét annak hogy idősebb korában rákja legyen.

. mindenképpen vidd el állatorvoshoz. egyébként meg nem kell rögtön így felhúznod magad egy válaszon ami sztem nem pofátlan. próbálj nyugodtab lenni. (jót tenne ) :)

2021. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 A kérdező kommentje:

Hát bocs de aki azt mondja h a létminimumon tartom a kutyámat azt nem fogom tolerálni.

Az én kutyám mindenből a legjobbat kapja, úgyhogy nem húztam fel magam csak nem hagyom h valaki vakon beledumáljon olyanba amiről egyébként szó sem volt.

2021. okt. 19. 13:28
 29/99 anonim ***** válasza:
70%

Jó ég, ilyen egy felelőtlen, ostoba embert...

Kár az ilyennek állatot tartani! A kutyádat hagyod, hogy a plüssét fedezze! Hogy jut ilyen eszedbe? Ezen élvezkedsz?

A kutyád vérzik, erre te csak itt kérdezgetsz ahelyett, hogy orvoshoz mennél vele?


És mindezek után még neked áll feljebb?

2021. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
78%

#27-es vagyok

lehet benne valami igazság ha ahelyett hogy elviszed állatorvoshoz az interneten várod el hogy az emberek internetes kurzust tartsanak neked. :)

2021. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!