Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pénisze vérzik?

Kutya pénisze vérzik?

Figyelt kérdés

A kan szobakutyámnak van egy plüss állata és néha el szokta kezdeni … szóval tudjátok pàrosodna vele. Ilyenkor többnyire rászólunk, de most teljesen be volt pörögve, nagyon nekiugrott a játéknak. Aztán egyszercsak spriccelt egyet és vér is volt benne ami kijött, de nem sűrű hanem híg és csak egy két pár csepp kb mint amikor valaki elvágja az ujját.

A játékon nincs semmi ami felsérthette volna és a vér belülről jött. Megtöröltem neki , akkor még volt 1-2 csepp de aztán teljesen elmúlt. Étvágya, kedélye jó, ugyanolyan mint máskor.

Lehet h az erekció hatására elpattanz egy hajszálér??

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2021. okt. 19. 11:15
 61/99 A kérdező kommentje:

Ugye milyen szar ha valaki durván válaszol, úristen hű meg há.

Legalább tükröt tartottam elétek h milyenek vagytok.

Ugye h ugye??? Uristen

2021. okt. 19. 14:45
 62/99 anonim ***** válasza:
78%

"a kérdésemre valasz nem érkezett"


Végülis csak 20+ ember írta le, hogy vidd orvoshoz, mert nem megszokott jelenség, de semmi baj.


Távgyógyítani nem tudunk, és ezt nem is szabad otthon kezelgetni. Szakértőnek kell látnia.


Te kezdtél el hörögni, és erre fel a sok negatív válasz.

2021. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 A kérdező kommentje:

Én addig nem kezdtem el hörögni amíg nem kötöttek belém a fifike labdás kommentnél.


A kérdésem pedig nem az volt h vigyem e orvoshoz vagy nem, hanem h lehet e hajszálér miatt.


És még én nem tudok szöveget értelmezni ugye?

2021. okt. 19. 14:57
 64/99 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, de lehet hogy nem. Csak mert "lehet, hogy az", attól még baromira meg kéne nézetni, mert lehet hogy sokkal komolyabb a baj.
2021. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
68%
A perverzió, káromkodás és félig analfabetizmus mellé még durva egoizmus, narcizmus, agresszió. Egy komplett tanulmányt lehetne lassan írni belőled.
2021. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 A kérdező kommentje:
Nem gondolom h analfabeta lennek mert ezen az oldalon nem torodok a vesszokkel , stb. Tudok irni szakdolgozat szinten is, de kinek irjak itt ugy? Talan neked? Na ne rohogtess
2021. okt. 19. 15:05
 67/99 A kérdező kommentje:

Perverz az te vagy aki azt gondolta egybol h kutyaval szexelek, karomkodni szoktam na bumm, egoista is lehetek ha szeretned. Agresszio? Hat a valaszok utan nem csoda…

Van meg valami bajod? Szerelmes vagy belem vagy miert erdekellek ennyire mert kicsit elkezdtem unni mar!?

2021. okt. 19. 15:07
 68/99 anonim ***** válasza:
68%
Csak szimplán mókás, hogy még 4 elköszönés után is itt hisztizel :D
2021. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 A kérdező kommentje:

Azok az emberek akik komment alapjan felallitanak egy komplett pszichiatriai elemzest a masikrol ismeretlenul, azok tipikusan azok az emberek akik trollkodni jonnek ide, megprobalnak a masik lelkebe gazolni random, csak azert mert ok serultek , vagy valami trauma erte oket, es itt elik ki magukat. Belekotsz random emberekbe es probalod oket kivesezni es megnyugszol h masnak is szar.

De tudod, mindenkinek vilagos h pszichopata vagy. Nem nyertel.

2021. okt. 19. 15:10
 70/99 A kérdező kommentje:
Addig irok amig akarok, hisz mar 5x mondtam h ez az en topicom te pedig vendeg vagy itt. Te vagy az aki hisztizik es meg mindig itt van, pedig semmi keresnivaloja itt. Megegyszer mondom ez az en topicom.
2021. okt. 19. 15:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!