Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülnek az alábbi...

Mennyibe kerülnek az alábbi kutyafajták? Mert nem tudom eldönteni, hogy milyenem legyen, és azért a pénz az közrejátszik.

Figyelt kérdés

Szóval ezekből a kutyákből fajtiszta kölyök mennyibe kerül körülbelül?:

Bobtail, Leonbergi, Golden Retriver, Újfullandi, Berni pásztor, Szamojéd, Bernáthegyi

előre köszi a válaszokat :)


2010. szept. 2. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem a golden a kedvenc fajtam,de sajnos nem lehet kutyám,mert a szüleim nem engedik :/(nemvgayok olyan kicsi).Én golden kennelből ajánlom(sorban).Lively Golden,Shining Gold.Most nincs nálukkiskutya június elején volt.
2010. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Akiteki ***** válasza:
Csak szamiban tudok ötletet. Itt nézz körül: [link]
2010. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Leonbergi 150.000-től felfele. Ez alatt nem is szabad foglalkozni vele. Van pár törzskönyves szaporító, akik 100 alatt adják, de azok a kutyák olyanok is. Vannak törzskönyv nélkül szaporítók akik még olcsóbban adják a mégolyanabb kutyákat. Csak itt még nem állnak meg a költségek, mert a kölyök első életévében ennek még kb a dupláját fogod rákölteni. Mármint a 150-nek. Szóval az első évben a vételárral együtt úgy 450.000 forinttal kell számolni, ha véletlenül kevesebb, az mázli. De a vételáron nem szabad spórolni. Ez igaz az újfoundlandira és a bernáthegyire is.


Amúgy annyira különböző méretű és tartású kutyákat soroltál fel, hogy nem is értem hogy jött össze ez a lista.

2010. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

h ttp://www.kutyatippek.hu/Magyar_kutyafajtak

h ttp://www.kennelclub.hu/fajtak/index.html

h ttp://www.freeweb.hu/filly/kutya/index.html


Azért írom így a netcímeket, nehogy az oldal reklámnak nézze.


Ezeket a kutyákat nézd meg és olvasd el amit írnak róluk!


Bár szerintem a világ egyik legszebb kutyafajtája magyar simaszőrű vizsla!

2010. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszi minden infót :)
2010. szept. 2. 23:42
 16/20 anonim ***** válasza:
neked nagyon nem szivesen mert te úgyis a legelső kutyát fogod megvenni mert tapasztalatlan, kapkodó vagy. ezt simán le lehet szűrni rólad... ja és csak hogy kapkodó vagy lehet a világ legnyűgösebb kutyáját fogod kapni szóval figyelj oda
2010. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

utolsó: te miről beszélsz? és nem vagyok kezdő, ár volt két leonbergim, és most is azt vettem, és nemm nyűgös, csak szeleburdi kis kölyökkutya

nemértem miért kell beszólni, semmi értelme nem volt

2010. szept. 22. 02:18
 18/20 anonim ***** válasza:

tegnap 02:18


Pedig már reméltem, hogy egy szép magyar fajtát választasz amit méltatlanul mellőznek mert nem eléggé divatos.

2010. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem divat kérdése. A leonberginek nincs magyar alternatívája, sőt, az a véleményem, hogy egyáltalán nincs is alternatívája.

Van 9 magyar fajta, amik küllemben, jellemben és használhatóságban a teljes paletta töredékét fedik csak le, tehát nem várható el minden embertől, hogy pont köztük találja meg álmai kutyáját.

2010. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nagyon szépek a magyar kutyák, de nekem a leonbergi a tökéletes kutya, mert imádom a nagy kutyákat :) és leginkább a leókat
2010. szept. 24. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!