Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Futtatóba menni szájkosárral?

Futtatóba menni szájkosárral?

Figyelt kérdés

Szóval van egy bull típusú kutyám, kölyök kora óta szocializált, közösségben nevelkedett, sose kezdeményez verekedést, viszont ha belekötnek nem hagyja annyiban.

Mostanra viszont már nem kölyök és egy összekapás során a másik kutya húzná a rövidebbet, ezért gondoltam hogy futtatóba csak szájkosárban engedném el. Nem az hogy nem bízok a kutyámban, de láttam már olyat hogy szuper jól nevelt, régóta ismerős kutyánál is elszakad a cérna...

Ez így okés szerintetek?



2021. okt. 23. 12:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

A te kutyad nem kezdemenyez. Nehogymar szajkosarba legyen!!


Minek kotnek bele ??


A nem szocializalt belekoto kutya ne menjen be,amikor ott vagytok.


Illetve verekedesnel az elejen meg jo darabig az enyem se harap nagyod. Addig szedjetek szet oket.


Egy bull gazdaja szinten.

2021. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
71%
A kutyad nem agressziv,attol,hogy megvedi magat. Minden kutya megvedi magat. Arrol meg nem tehetsz,h eletkepes meretu szep kutyad van…
2021. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
41%

Hát így nem igazán fog tudni játszani, illetve játéknál is max ütni a szájkosárral,nem tudom ezt más kutyák mennyire fogják tollerálni.Aztán lehet ez lesz a kiváltó ok,hogy össze csattannak.


Én megértelek és értékelem is a felelősség teljes gondolkodásod,csak nem biztos hogy működő képes ez így, bár próbáld ki. Aztán meglátod.

2021. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
72%

#24. ,, szerintem majd ő eldönti, hogy kinek és miért szól. Miért kéne szólnia? "


Ha már mindenbe belekötsz akkor legalább értelmezd amit írtam a kérdezőnek. Ott van, hogy szerintem, tehát nem utasítottam, hogy kell szólnia. Na és , hogy miért érdemes az is ott van.


,,Ezért szerintem, mond el miért van rajta, nehogy kimeneküljön minden bent lévő :D"



24. Inkább az a kérdés, hogy a tiéden miért nincs.-- Azért, mert közterületen nem kötelező a szájkosár, ha nem agresszív a kutya, ebből következik az enyém nem agresszív.

2021. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!