Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért ugye nem jelenthet fel...

Ezért ugye nem jelenthet fel a "kedves idős hölgy"?

Figyelt kérdés

Van egy kistestű kutyánk (5kg-os)

kertes házban élünk. Ő csak akkor van kint, ha itthon vagyunk és ki szeretne menni. Imádja a kertet, ezért mikor szép az idő még most is szívesen időzik kint. Van egy kedvenc pontja, ahonnan az utcai részt és a mi bejáratunkat is jól látja, ráadásul a nap is egész nap oda süt, itt szokott őrt állni(aludni). Most, hogy hűvősebb lett, csináltam neki egy kis kutyaházikót, ami hungarocellel van szigetelve, az aljára szivacs van téve és polár takarók. Durva hidegben biztos nem lenne elég, de most nagyon szereti. A héten becsöngetett egy az utcában lakó hölgy és közölte, hogy fel fog jelenteni állatkínzásért, amiért ilyen pici kutyát kint akarok tartani. Mikor elmondtam neki, hogy eszemben sincs, akkor közölte hogy van bizonyítéka mert lefényképezték neki amint a kutyánk este fél 8-kor még az összetákolt házában volt kénytelen aludni. Finoman elküldtem melegebb éghajlatra, azóta csak be-bekiabál a kerítésen mikor erre jár.


2021. okt. 31. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármiért feljelenthet, max kiröhögik
2021. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem finoman kellett volna elküldeni a "hölgyet"! :)
2021. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Egész nyugodtan feljelenthet, biztos komolyan fogják venni (ja nem)...

Ha van megfelelő védett helye, az sem ütközne semmilyen szabályba, hogyha kinn tartanád, ezért pláne körbe fogják röhögni. Mondom ezt úgy, hogy a két vizslánk természetesen benn alszik, napközben vannak csak kinn, amikor mindenki munkában vagy iskolában van.

Vérmérséklettől függően akár kevésbé udvariasan is elküldheted melegebb éghajlatra, hátha akkor abbahagyja a bekiabálgatást. Ilyennel vitatkozni szerintem semmi értelme.

2021. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni feljelentet de semmit nem ér el vele
2021. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Lehet kinn tartani ha akarod.Megfelelő helyen persze.

Mióta ütközik törvénybe ha kinn kutyaházban van egy kutya tartva??

Tudom a tiéd nem,ezt általánosságban mondom.

Mennyire unatkozhat a nyanya hogy veled foglalkozik és milyen rosszindulatú.

Nálunk is ilyen a szomszéd nyanya csakhát én leugattam és nem köszönök neki mert voltak húzásai amik nem tetszettek.Miért is köszönjek és mosolyogjak álszent módon arra aki rossz szándékkal van felém és irigy?

Nem baj,jelentsen fel téged.És?Szerinted mit fognak csinálni?Ugyanmár

Mondd neki hogy felveszed hogy ordít és zaklatásért fel is jelented,ennyi.

Vagy ne is reagálj és majd megunja.Mennyi elmebeteg van

2021. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Ja akkor a szomszédom is állatkínzó mert kinn van tartva neki 2 kutyája is.És?
2021. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen "kedves" idős hölggyel nem kell foglalkozni
2021. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
kövesd a nyanyát, nézd meg hol lakik, és köss bele mindenbe, fenyegesd te is
2021. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Feljelenteném zaklatásért.
2021. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Le kell carni. Nekem is kistestű kutyám van (törpespitz), gyakorlatilag a kertben éli az életét, mert nem akar benn lenni, bekéredzkedik 5 percre és már megy is ki a kertbe.Őrzi a kaput és a kerítést. Ha elmegyünk otthonról, akkor be szoktuk zárni a házba.Ha nem hívnám be, mikor megyünk aludni, akkor még kinn is aludna. Nálunk is volt olyan, aki azt hitte, hogy kinn tartjuk a kutyát állandóan, mert azt látta, hogy még este 11 órakor is kinn feküdt az ajtó előtt a lábtörlőn, nálunk még kutyaház sincsen.
2021. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!