Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszítettem a kisállat eü...

Elveszítettem a kisállat eü könyvet,ezt lehet pótolni?

Figyelt kérdés
Állatorvos esetleg ad ki másikat (gondolom pénzért)? Ilyenkor mi a teendő szóljak már most vagy majd oltáskor adnak újat?

#oltási könyv #Eü könyv
2021. nov. 8. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ad a doki masikat.
2021. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk ah állatorvos adott másikat 1000ft ért .
2021. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
www.petvetdata.hu n fennvan az összes adat, a megfelelő jogosultság birtokában az állatorvos mindent lát, te pedig annyit, ami - laikusként - rád tartozik. Meg nyilván ha balhé van, a rendőrre is, hatóságra, adott esetben a bíróságra is ugyanez vonatkozik.
2021. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Oltáskor kértem másikat.
2021. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rendszerben látja a doki, hogy mindent megkapott a kutya (ha igy van), így minden további nélkül kapsz másikat ingyen vagy kisebb összegért (ez változó). Ha nincsenek meg az oltásai, úgy is igényelhetsz, de nem kapsz semmilyen igazolást arról, hogy a kutya öltött, chipelt stb.
2021. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg van az összes oltása,csak a könyv nincs meg.

Mindig a táskámban hordtam,de magát a táskát hagytam el.Úgyhogy most ki kell kérjem újra az ő papírjait is.

2021. nov. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!