Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható shar-pei tenyésztőt...

Megbízható shar-pei tenyésztőt keresek? Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Te honnan vetted a kutyádat? Mennyiért?

Kizárólag törzskönyves kölyök érdekel olyan helyről ahol elvégzik a szűréseket, esetleg kiállítási kutyák a szülők, vagyis szépek és egészségesek!!

Rengeteg kennel van, telefonon, emailben minden szépet elmondanak, de személyes tapasztalatok érdekelnek.


2011. ápr. 13. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én ettől a tenyésztőtől vettem a kutyámat,nagyon megbízható tanyésztők,45.000 Ft-ért vettem,törzskönyvel és szűréssel.

2011. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

www.peppenero.atw.hu


Nem vettem innen kutyát, de személyesen ismerem a tenyésztőt. Az egyik leg lelkiismeretesebb a tenyésztők közül, nagyon szereti a kutyáit akik gyönyörűek. ha nekem egyszer lesz sharpim biztosan innen fogok venni!

2011. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első- 45-e Forintért szűréssel együtt? Azt hogyan? Megnéztem a kutyáit, nagyon nem tetszenek egyébként.


Második- igen, őket én is néztem, beszéltem velük, nagyon segítőkészek. Őket mindenképpen meglátogatom. Köszönöm.

2011. ápr. 14. 18:31
 4/9 A kérdező kommentje:
De azért várok még ötletet, több helyre szeretnék elmenni!! :)
2011. ápr. 14. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekem nem shar-pei-em van, de ismerem a tenyésztőt, nem nagyüzemi kutyagyártás megy :)

2011. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vele beszéltem már, egy fiatal, talán 20 éves lány a "tenyésztő", nem tetszenek a kutyái sajnos :(
2011. ápr. 14. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Qi Ming Xing kellel: [link]
2011. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*kennel, bocsánat, siettem :D
2011. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Qi Ming Xing kennel nem jár kiállításra, és bár szépek a kutyák, nekem túl bőrösek.
2011. ápr. 19. 03:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!