Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Bejött az udvarra egy kutya, fogalmam sincs, hogy kölyök-e, csak tippelem, hogy igen. Van sejtésem, melyik házból jött, de az se biztos egyelőre, viszont ha tényleg onnan való, van ott több kutya is, sokszor csakúgy kiengedik őket az utcára, támadják az embereket... Ez a kiskutya tiszta bolha és a fenekét is húzza a földön, szóval nem érzem úgy, hogy normálisan lenne tartva. Plusz egy picit sem kedvelem ezeket az embereket. Na persze nem szeretném ellopni a kutyát, már csak azért se, mert kereshetik. Egyébként nem ment haza, itt alszik a kertben. Tudom, hogy ez így rosszul hangzik és bunkónak tűnök (talán így is van) de higgyétek el, tudom milyen emberek laknak ott és az egész környéken.

Szerintetek vigyem vissza?


2021. nov. 16. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, megkene nézetni,h van e benne chipp. Meg vidd dokihoz, bolha plusz bűzmirigy. Én nem vinném vissza
2021. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs chipje is és megtartod, lehet belőle konfliktusod sétáltatáskor.

Én inkább az állatvédőknek szólnék, ez tipikusan az az eset.

2021. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem rosszból mondom mert én szeretem az állatokat de nem a te dolgod illetve felelősséged sem orvoshoz vinni sem bármi mást tenni vele mivel nem a te kutyád.

Állatvédőket kihívni és elmondani hogy rossz körülmények között van tartva

2021. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatvédőktől kérj segítséget, hogy tudomásod van rossz tartási körülményekről, és hozzád ment be ez a kiskutya, aki ilyen állapotban van. Ha nem is illetékesek, van rutinjuk, hova kell fordulni, és mit kell tenni.
2021. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha szólsz az állatvédőknek, nekik mondhatod azt is, hogy szeretnéd megtartani. (ha szeretnéd megtartani)
2021. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ne tartsd meg, mert csak a baj lesz belőle.

Ha van menhely, aki fogadná és nincs a kutyában chip, én elvinném, ha fiatal és jól kijön az emberekkel, gyorsan talál gazdát.

2021. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!