Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám egész nap unatkozik,...

Kutyám egész nap unatkozik, mivel szórakoztassam?

Figyelt kérdés

Sajnos ízületes, így nem sokat sétálhat. Nyüszít, ha a lábára áll, dokinál most voltunk, megmondta hogy ne sétáltassam túl sokat. Ki van zárva az ugrálás, hosszabb távon való futás, ezáltal a labdázás sem tarthat 1 óránál tovább.


Annyira látom rajta, hogy menne. Unatkozik, lógatja a fejét. A lelke menne, a teste nem bírja. :(

Szellemileg kell fárasztanom, lekötnöm a figyelmét. Egyelőre az a játékunk, hogy a lakásban elrejtem a labdát, ő pedig megkeresi, idehozza jutifaliért cserébe. Sok trükköt tud, úgyhogy abból is kifogytam már. Még olyan fiatal... Nem akarom hogy unalmasan teljen le az élete.


Hogyan játsszak vele, hogy ne terheljem túlságosan? Nekünk embereknek legalább ott van a film, zene, olvasás, akármi, ő meg csak bámul maga elé.


2021. nov. 16. 18:43
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
20# Egyik hátsó.
2021. nov. 17. 22:41
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

"Csak" egy akkor javaslom, hogy vegyél neki lábrögzítőt.


Az én kutyámnak sokat segít. -ezért merem ajánlani - Így a rossz lábát is rendesen terheli, nem a többire megy az összes súlya, mert később ez is gond lehet. Ha kíméli az egyiket a másikon túl nagy lesz a terhelés és ott is jelentkezhetnek problémák.



Itt a link:

[link]

2021. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
22# Igen, ez is szóba került, a héten még ezt is megrendeljük.
2021. nov. 17. 22:53
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

Lábrögzítővel, kiegészítőkkel sokat javulhat, szerintem idővel mehettek majd nagysétákra.


Fokozatosan, szépen lassan. Legyél türelmes. :)


-lehet, hogy egyébként is az vagy, de amikor az én kutyám lába megsérült azt hittem soha többé nem mehetünk már annyit sétálni de rengeteget javult és visszatértünk a nagysétákhoz is -

2021. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz és tavasszal már tudunk többet menni. Jó tudni hogy nincs minden veszve. Köszi. :)
2021. nov. 17. 23:02
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bizony. :)


Első hetekben úgy tettem meg vele a nagysétát, hogy vittem kézben kicsit, leraktam, sétált, megint felvettem aztán le és így tovább. Ez a megoldás mondjuk a kutya mértén is múlik.

2021. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem értesz hozzá, ne kezelgesd a lábát, mert csak rontasz rajta.
2021. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
26# Elbírom a kutyámat, csak utána napokig derékfájásom van. 30 kilós.
2021. nov. 18. 08:14
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

Enyém csak 10 kg.


30 kg-nál akkor nem működő képes, hogy órákig cipeld, még ha szünetekkel is, kicsit megy, kicsit viszed.. Bár edzés neki, edzés neked. :D Vagy inkább maradj a benti trükköknél, játékoknál. Én csak azért vittem így, mert egyrészt elbírom meg nem unalmas neki, hogy csak itt a környéken van, mert nem tud eljönni messzebb. - mostmár eltud jönni messzi is gyalog, de ez hónapok alatt javult ennyit-

2021. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kutyajáték, talán kong a neve. A lényege, hogy az ételét ebben adod neki, így meg kell küzdenie érte picit, lefoglalja magát. Nézz utána esetleg, én tervezek ilyet venni. Talán láttál is már ilyet, furcsa alakja van, nem tudom leírni
2021. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!