Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám egész nap unatkozik,...

Kutyám egész nap unatkozik, mivel szórakoztassam?

Figyelt kérdés

Sajnos ízületes, így nem sokat sétálhat. Nyüszít, ha a lábára áll, dokinál most voltunk, megmondta hogy ne sétáltassam túl sokat. Ki van zárva az ugrálás, hosszabb távon való futás, ezáltal a labdázás sem tarthat 1 óránál tovább.


Annyira látom rajta, hogy menne. Unatkozik, lógatja a fejét. A lelke menne, a teste nem bírja. :(

Szellemileg kell fárasztanom, lekötnöm a figyelmét. Egyelőre az a játékunk, hogy a lakásban elrejtem a labdát, ő pedig megkeresi, idehozza jutifaliért cserébe. Sok trükköt tud, úgyhogy abból is kifogytam már. Még olyan fiatal... Nem akarom hogy unalmasan teljen le az élete.


Hogyan játsszak vele, hogy ne terheljem túlságosan? Nekünk embereknek legalább ott van a film, zene, olvasás, akármi, ő meg csak bámul maga elé.


2021. nov. 16. 18:43
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kutya pontos diagnózisa?
2021. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Kérdező lehet olyan, hogy fáj neki. Amikor már elkezd javulni az sem olyan hogy egyre jobb és már csak jobb lesz. Lehet olyan nap, hogy fáj neki persze nem annyira, mint a kezdetekkor.
2021. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

41# Ízülete gyulladt be.

42# Csak egy hirtelen mozdulata volt, mikor az ágyról fel akart kelni. Sajnos ő nem tudja, hogy hamarabb javulna ha óvatosabban mozogna. Összességében sokkal jobban van mint múlthéten, kicsit rá is paráztam.

2021. nov. 22. 21:56
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Masszázs terápiát próbáltad már?
2021. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
44# Én nem tudom elvinni senkihez. Szüleim azt mondták, csak akkor ha megint rosszabbul lesz.
2021. nov. 22. 22:21
 46/51 anonim ***** válasza:
Igen, így értettem, hogy akár hirtelen mozdulat és megint megfájdul neki de hogy nem annyira mint eleinte. Remélem érted :)
2021. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Igen, értem. :) Szerencsére most mászkálgat, napozik a kertben, könnyen mozog. Nehéz volt ez az elmúlt egy hét.
2021. nov. 23. 12:04
 48/51 A kérdező kommentje:
Megjött a térdrögzítő. Az normális, hogy fáj benne a lába? Furán megy benne, kicsit nyüsszög. Akárhogyan állítom, nem jobb neki, egyáltalán nem szoros, pont passzentos.
2021. nov. 23. 15:38
 49/51 anonim ***** válasza:

Enyém is először furcsán ment benne, és ahogy sétált úgy közben állítottam rajta, hogy jó legyen. Egy helyben állt beállítottam, hogy jó legyen de az mégse lett úgy jó, mert menés közben meg kicsit lazább kell, mert ha lép arrébb megy ugye... nem tudom leírni, de ha pont passzentos akkor nem tud lépni, mert a has alatt van pánt és húzza. Közben meg nyilván legyen egy tartása mivel az a lényeg.


Próbálgasd a beállítást. Ha megy benne és úgy látod fura, akkor lehet kicsit lazítani.


Illetve első napokban nem is lehet rajta sokáig amíg megszokja. (tényleg nem tudom már mit írt az oldal, mennyi a maximum idő)

2021. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Valamit az anyaga is változik- hogy jobban a kutya lábához igazodik- majd ha sokat használja, jobb lesz, könnyebb is lesz ráadni.
2021. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!