Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 2 hete alig akarja...

A kutyám 2 hete alig akarja elfogadni az ételt. Igazából mindentől félni kezdett, a konzervtől, a kutyaszalámitől, kutyanasitól...amint nyújtom felé befut a helyére és nem tudom kicsalogatni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Máskor, ha nincs nálam kaja le se tudom vakarni magamról, folyton játszani akar.

Van egy másik kutyánk is, ha kint hagynám az ételt, megenné a félős elől.

Valami tippet szeretnék kérni, mivel próbálkozzak. Esetleg vki találkozott már hasonló problémával?



2021. dec. 12. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%

Valószínűleg fáj a foga.


De ugye nem mondod komolyan, hogy 2 hete (!) nem néztél bele a szájába???


Vidd dokihoz. Lehet egy letört fog, tályog, keresztbe állt egy csontszilánk, akármi!!

2021. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Ha mondjuk elvinnéd orvoshoz még tudnád is,hát mi honnan tudjuk,hogy miért lát mumust a kajában a te kutyád?

Fogfájdalom,szájseb,nyelési nehézségek,emésztési problémák,bántalmazás,félre nyelés,reflux,bármi okozhat fájdalmat,ijedtséget vagy étel elutasítast..

2021. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Belenéztem, megtapogattam a fogait, nem észleltem semmit, nem reagált rá agresszivan, szóval ezt kilőttem, mint probléma. De holnap viszem állatorvoshoz.
2021. dec. 12. 17:02
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem diagnosztizálást kértem látatlanban. Irtam, hogy az érdekelt volna, hogy valakinek volt-e hasonló esete a kutyájával, ha igen, akkor ott mi volt a gond.
2021. dec. 12. 17:05
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Kíváncsi vagyok, mit fog mondani.

Inni iszik?

2021. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Iszik. A viselkedése olyan, mint máskor, rohangál, játszana mindig. Enni pedig minimálisat, 1-2 falatot, sok csalogatás és kinálgatás hatására.
2021. dec. 12. 17:15
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

Hát 2 hét után ideje volt,már nem azért a 10 forintért,de hogy mi a jó égre vártál eddig és még egy kérdés erejéig is hamarabb eljutottál ide mint az orvoshoz..:D

Biztos,hogy volt már akinek elutasította az ételt a kutyája,nem egyedi dolog,de többszáz betegség,sérülés vagy hirtelen elváltozás okozhatja.Annyiból,hogy nem eszik és elszalad semmit nem tud mondani senki.

Fájdalom,vagy rossz élmény étellel.

2021. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ok, akkor zárom is a toppikot. Köszönöm a hozzászólásokat.
2021. dec. 12. 17:20
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Fogköve nincs? Egyébként az fura, hogy fél, elfut. A másik nem szemtelen vele nagyon, amikor enni kapnak, nem eszi el előle az ételt? Együtt eszik a két kutya?
2021. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
De ne hogy még te háborodjál fel..
2021. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!