Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 2 hete alig akarja...

A kutyám 2 hete alig akarja elfogadni az ételt. Igazából mindentől félni kezdett, a konzervtől, a kutyaszalámitől, kutyanasitól...amint nyújtom felé befut a helyére és nem tudom kicsalogatni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Máskor, ha nincs nálam kaja le se tudom vakarni magamról, folyton játszani akar.

Van egy másik kutyánk is, ha kint hagynám az ételt, megenné a félős elől.

Valami tippet szeretnék kérni, mivel próbálkozzak. Esetleg vki találkozott már hasonló problémával?



2021. dec. 12. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
A fájdalom a legkézenfekvőbb. Már csak azért is érdemes minél hamarabb (tegnap) kivizsgáltatnod, mert ha nem eszik és lefogy akkor az esetleges altatáshoz is gyenge lesz a szervezete, egy lerobbant kutyánál nagyobb az altatás kockázata.
2021. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a többiek írják az állatorvost, te behisztizel mint egy fürdős qrva. Nem azért a két fillérért, de 2 hét után gyakorolsz kegyet a kutya felett hogy elviszed orvoshoz? Ki tudja mi baja van szegénykémnek, lehet a foga fáj, a szájpadlásán lehet valami vagy a nyelőcsövén. Hát kívánom hogy neked is fájjon valamid, és két hét után vigyenek orvoshoz.....
2021. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus reakció a szájbéli fájdalomra, de az orvos tudja majd pontosabban megmondani.

De mi a kutya úristenért nézted két hétig ezt?

2021. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem hisztiztem be, normálisan fogalmaztam szerintem. Mért kell minden szót félreértelmezni és egyből durva szavakat használni, szitkozódni? Megdöbbentő a viselkedés.

A többi hozzászólást köszönöm.

Fejlemény: orvos látta, semmit nem talált, semmit igazándiból nem tudott javasolni, amit ne próbáltam volna.

2021. dec. 13. 18:47
 15/15 A kérdező kommentje:

9-es válaszolónak: nézte a fogkövet is, azt mondta alig lát, nagyon szép a foga és a szája belülről.

A másik kutya nem hiszem bántja, idősebb, nyugodt kutya.

Ilyesmire számítottam, hogy nem talál okot az orvos és szerettem volna olyannal beszélni, akinek viselkedett hasonlóan a kutyája.

2021. dec. 13. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!