Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sok mindent hallottam már a Black Mirage (angol cocker spániel) kennelről. Azt tudom, hogy Dr. Jakkel Tamás a tenyésztő, aki nem mellesleg a Magyar Spániel Szövetség elnöke, és az FCI elnökségi tagja is. Olvasom az aKutya újságot, és járok is mint néző, kutyakiállításra, és a VIII. fajtacsoportban ha spániel nyer, az esetek 90%-ában Black Mirage cocker az. Nem fura ez? Szerintem ez le lett vajazva, ráadásul olyan disznóságokat is hallottam, hogy a doki, az angol cockereket, Amerikaiakkal keveri, hogy a szőrminőséget javítsa vele, és az alomból kiválogatja a hosszú pofájú (angol cockerre hasonlító) kölyköket és azokat viszi a kiállításra. És persze aki tud erről, az hallgat, hiszen hiába vádolná meg, ő FCI elnökségi tag, és a spaniszövetség elnöke, ezért lepereg róla minden. Én egyébként se vennék onnan kutyát, mert nekem a fekete szín túl egyhangú, jobban tetszenek a világos és tarka színűek. nekem most egy aranyszínű van, de a jövőben egy blue-roan vagy egy fekete-fehér spánit szeretnék.
2010. szept. 7. 16:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ha van kézzel fogható bizonyíték, akkor tenni kell ellene!
2010. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!