Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavákról véleményt kérek!...

Kutyarajongó kérdése:

Csivavákról véleményt kérek! Tényleg nagyon ugatósak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem 2 csivim van, imádnak a kertben ugatni. Meg úgy egyébként is. Ha jól szocializáltak, barátságosak más kutyákkal, de azárt vigyázni kell, mert nem feltétlenül jó, ha elkezd rohangálni egy nála jóval nagyobb kutyával. Nem tudom, mire vagy még kíváncsi.
2010. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak mert ő csivava keverék nem tudom de az nem lenne jó ha egész nap ugatna mert társas házba lakunk!
2010. szept. 7. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Szomszédunknak is csivava keveréke van! Hát ő egy tünemény! Hihetetlenül barátságos mindenkivel, de az idegeneket azért megugatja, amíg hozzá nem szólnak.

Le lehet róla szoktatni, hogy ne ugasson mindenre.

2010. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! panelban lakunk a 3.-on. A 2.-on tartanak egy csivavát. :) idáig felhallatszik ahogy ugat a kutya! ha elmegyünk az ajtó elött akkor ugat v morog.

Ugatós Kuyus!!!

és ha sétából jövet találkozunk velük morog és megakarja harapni a bokánkat...de persze nevelés kérdése. a Tied lehet hogy más elsz! :)

2013. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!