Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám oltásával kapcsolatb...

Pipis kérdése:

Kiskutyám oltásával kapcsolatban mit gondoltok erről? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma jött az állatorvos, hogy beadja a 12 hetes kölyökkutyámnak a második parvo oltását. Mikor fogtam a kutyust, hogy beadja neki, akkor ugye megszúrta, nyűszített is a kutya, de picit elhúzta a lábát és a dokinak is erősen kellett fogni. Na már most a bungája egy picit nedves lett, és szerintem azért, mert valamennyi az oltóanyagból odament. Szerintetek ettől még meglesz a védettsége? Kicsi kutya amúgy, yorkshire terrier, nem tudom számít-e a méret az oltóanyag mennyiségénél. Előre is köszi a válaszokat.
2010. szept. 8. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az csak fertőtlenítő volt(vagy valami ilyesmi) amit a doki az injekció beadása előtt a kutya,macska szőrére fúj. Amikor a macskánk kapott szurit akkor ilyen volt a szőre.
2010. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Winner of Royal Hill ***** válasza:
12 hetesen 2. oltás?
2010. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, köszi a válaszod de nem fertőtlenítő volt mert láttam, hogy nem fújt rá olyat.

2. válaszoló, ez a második parvo oltása, összesen három oltása van már mert két hete kapta az első kombináltat:)

2010. szept. 8. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos ment a fenekébe is belőle:)

Bizz a dokiban, ő tudja, mekkora mennyiséget kell adni a kutyusnak.

2.válaszolónak:mi a gond a 12 hetesen beadott 2.oltással?

Az enyém is ekkor kapta.

2010. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hát köszi Te azért megnyugtattál.
2010. szept. 8. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:

A kombinált oltásokba (combo 5-7) benne van a parvo elleni oltó anyag is! Az én orvosom így adta be az oltásokat:

-parvo

-combo 5

-combo 7

-veszettség

+ a féreghajtók

Szerintem nem lesz semmi baja (ha már az enyém is 1x kapta meg), de ha biztosra akarsz menni mindenféle képen az orvoshoz fordulj. Ők biztos tudják hogy miért úgy adják ahogy!

2010. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Winner of Royal Hill ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 09-08 18:08

Mi a gondom vele?

Azon kívül,hogy nálunk ilyenkor már a 4. oltást kapják illetve 6-szor vannak féregtelenítve igazából semmi...

2010. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!