Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon önfejű a kutyám, mit...

Nagyon önfejű a kutyám, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves golden

retriverem (fiú). Már kisebb korában észrevehető volt hogy nem nagyon hallgat a parancsokra. Akkor még úgy voltam vele hogy tanítgatom tovább, és majd ha nő megkomolyodik. Azóta mint írtam eltelt másfél év, és igaz már jobb a helyzet de még mindig elég sok probléma van vele. A sétálás általában csak szenvedés mert nagyon húz. Gondolkoztam kutyaiskolán vagy valami hasonlón de a közelben nem találtam sehol. Szóval van valami tanácsotok hogy hogyan tudnánk változtatni a helyzeten? (Egyébként gyerekkorom óta nagyteremtű kutyákkal vagyok körülvéve, viszont nem nagyon tapasztaltam olyat hogy ennyire makacs legyen egy kutya)


2022. jan. 11. 19:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat szoktunk futni sétálni.;)

Én is hibáztam abban hogy ezt a problémát nem kiskorában fojtottam vissza. De a kutya nagyon boldog és minden tőlem telhető dolgot megkap. Nem voltam vele elég határozott. Azóta kértem profi segítséget, nyakörvet váltottunk és én is határozottabban állok hozzá. Igaz nem telt el sok idő de már látok változást:)))

2022. jan. 13. 05:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!