Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rengeteget evett a kicsi...

Rengeteget evett a kicsi kutya! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A tesóm sokszor átpasszolja nekem a kutyáját, mivel neki nincs ideje rá soha (nem tudom minek kellett neki) ezért az udvarunkba van, van h 2 napig is. A lényeg, hogy épp sétáltam az én golden retriever kutyusommal, és tesóm telefonált, hogy vegyem át az ő kutyajat (valami havanese szerű) de mondtam, hogy nem vagyok otthon, erre kitalálta, hogy csak berakja a kerítésen az udvarba, mert 5 perc és megy a vonata -.- siettem haza, de így gyors léptekbe is 1 óra volt az út.

Mire hazaértem láttam, hogy a kutyám 15kg-s kajás zacskoja ki van rágva!!! (teljesen elfelejtettem, reggel hozta a futár, be akartam vinni délután, de ott maradt) és a kicsi eredetileg 4kg-s kutya legalább duplájára nőtt. Egyből hívtam tesómat, de nem érdekli, annyit mondd, hogy majd kiszarja (az én kertembe, de ez mellékes) és ma se jön érte. Viszont hatalmas kemény lett a hasa, moccanni nem tud órák óta!! Csak áll. (nem engedem be a házba, mert az én kutyám utalja,ha bejon, és uram bocsá nem fogom a tesóm kutyája miatt Őt kizárni) víz se kell neki áll egyhelybe. Kemény duzzadt a hasa! Nem túlzok, legalább 1kg kaját metehetett!!!


2022. jan. 17. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
En csak segiteni akartam azzal, hogy szolok, hogy halalra fagy, ha ezt huzamosabb ideig eljatssza vele a tesod. Tobbek kozott azt is mondtam, hogy megertem miert nem akarod bevinni. En tenyleg befogadnam, ha elferne nalam, de 45 nm2, egy szobas lakas 4 kutyara mar tenyleg keves lenne. A fajtamentes es a klub viszont tenyleg tud segiteni neked, ez igy se a kutyanak, se neked es a te kutyadnak sem jo. Pikk-pakk atveszi valaki a kicsit es akkor nem kell aggodnod neked sem miatta.
2022. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez hulyeseg, utolso. Es meg modortalan is vagy :/


Oszinten, en se engednek be a kutyam territoriumaba egy neveletlen kutyat, amelyikkel nem jonnek ki jol. A kerdezo szerintem megtette a maximumot!

2022. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!