Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtákat kerülnek az...

Milyen fajtákat kerülnek az emberek nagy ívben?

Figyelt kérdés
Például ha meglátják, hogy szemben sétáltatnak egyet, akkor átmennek az út másik oldalára.

2022. jan. 23. 12:02
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
97%
Én a póráznélkülieket kerülöm.
2022. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
94%

Pit- staff, kaukázusi, közép-ázsiai, dobberman, roti, vagyis minden olyan kutyafajta, amiről olyan rémhírek terjednek, hogy embereket esznek.


Egyébként ismerősöm orrát már harapta le csivava is...

2022. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%
Ha pórázon van, nem kerülöm, pedig kistestűm van. A póráz nélkülieket viszont nagy ívben, nevetséges, hogy 2022-ben még mindig nem értik sokan, hogy közterületen tilos.
2022. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%

Ha kutyával vagyok, a bull-típusú mixeket elkerülöm. Túlságosan "menők" lettek,de nevelni őket (tisztelet a kívételnek) luxus...

Meg a póráznélkülieket. De kutya nélkül nem érdekelnek.


Ott szoktam nagyon figyelni még, házaknál, ahol huskyk vannak. Legutóbb a kerítés tetejéről nézett egy minket [kutyasétáltatás közben], aztán simán kimászott a kerítésen.

2022. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
96%
Meg a nyitott kapukat ki nem állhatom. Kapu tárva-nyitva, kutya meg ott sétálgat szabadon - jobb esetben - a kertben.
2022. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
79%
Egyedül nem félek. Ha sétáltatom a kistestűmet, pórázzal kikerülöm a nagytestűeket is, mert nem bízom abban hogy a gazdája meg bírja tartani az 50 kg+ kutyáját. Póráz nélküli kicsiktől nem féltem, de a póráz nélküli nagyokat aztán végképp kerüljük. Ilyenek a bull típusúak, roti, németjuhász, boxer.
2022. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
90%
Egyedül a bull-típusúaktól félek újabban (régebben rottweiler, dobermann is, gyerekkoromban bulldog, boxer). Azoktól viszont egyre jobban.
2022. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen egy idióta kérdést... Bármelyik kutya vagy macska normálisabb mint SOK EMBER!! én inkább az embereket kerülöm nagy ívben!
2022. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
79%
En nem kerulom ki egyiket se, de mikor pitemvolt es a 8ba laktam sokszor mentek at a masik oldalra a digok
2022. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
97%
Én próbálkoztam barátkozni egy pittel, akkori randipartnerem kutyája volt. Sajnos nem sikerült megszeretnem a fajtát. Antipatikus volt a kutya kinézetre is, viselkedésre végképp, pedig szuka volt.
2022. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!