Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtákat kerülnek az...

Milyen fajtákat kerülnek az emberek nagy ívben?

Figyelt kérdés
Például ha meglátják, hogy szemben sétáltatnak egyet, akkor átmennek az út másik oldalára.

2022. jan. 23. 12:02
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
79%
Amstaffom van, nem igen jonnek oda keretlenul. :)
2022. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
0%
KAJ-om van es mindenki messzirol kerul minket akik meg nem ismernek minket szemelyesen :) ... de nem tudnak 'megmenekulni', mert a kutyam ugy is utanuk megy (neki mindent ellenoriznie kell) - onnantol az ilyen emberek is megismernek minket es maskor mar nem kell menekulniuk :)
2022. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
89%
En 2 eves pitet kaptam amit elotte harcoltattak.. Eleinte agressziv volt, de le lett dominalva, 4-5 nap mulva kezbol etettem es igazi csaladbarat jatekos kedves kutya lett belole. Soha megcsak ra se morgott a gyerekeimre pedig nyujztak kiskorukba rendesen 😀 14 evig elt velunk :) Soha nem bantott senkit. Kiveve mas kutyak... azt nem lehetett belole kinevelni. Ment vna neki mindnek, de tudtunk banni vele igy sose volt semmi gond.
2022. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a tiéd utolsó, nekem akkor se kéne egy ilyen kutya ha a lottó ötös főnyereményét dobnák mellé. Rettegnék tőle, főleg mint írod ment volna más kutyáknak. Akkor mit csináltál, mit lehet tenni? Tényleg érdekelne. Nem tudnék bízni egy ilyen sérült kutyában soha.
2022. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
0%
23-as bocsanat, nem tudtam, hogy engedelyt kell kernem toled :)))
2022. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerosomhoz kerult a kutya miutan kaszaltak vele egy csomot harcoltatasbol es kb kibsztak.. az ismerosom nemtudott banni vele en meg szeretek minden allatot igy befogadtam. Az elso napok durvak voltak. A furdobe kelett bezarnom ugy orjongott.. 2-3napig nekemrontott mikor be akartam menni. Muszaly voltam megverni :/ 3 napig nem etettem. 4.nap kb mikor bementem mar lapult es nem tamadott. Meg tudtam simogatni es megetettem. Nagyon halas volt ki is engedtem es onnan tobbet semmi ilyen gond nemvolt soha. Olyan lett mint minden cuki jatekos kutya lassan. A setaltatas meg hat csak porazzal mukodott. Tesomat vegighuzta a foldon mikor meglatott egy kutyat 😅 egyszer a porazt is eltepte. Aztan lett komolyabb nyakorv meg poraz. En jo erobe vagyok ugyh azzal nem volt gond. Az evek alatt lenyugodott nagyjabol, de bennemaradt ez az oszton. Egyszer hazavittem egy nagyon pici cicat is. Feltem milesz de ot befogadta 😊 engedte h egyen a taljabol es meg meg is furdette 😀
2022. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
83%
27-es, köszönöm a válaszodat! :) Jézusom én halálra rémültem volna a fürdőszobás jelenetnél. Én is megvertem volna, abszolút nem hibáztatlak érte, ide semmit sem ér a szép szó és simogatás. Látod, leírtad a legrosszabb rémálmomat, hogy elszakítja a pórázt, és nekünk ront egy ilyen kutya. Gondolom a sokkoló se állítaná meg, az én kiskutyám meg halott lenne. Ezért kerülöm az ilyen kutyákat, felőlem aztán tudhat mindent, akkor is tartok tőle. Nem magam miatt, a kiskutyám miatt.
2022. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
27:Szép amit tettél a kutyáért! Meg mentettél egy életet! Mert ilyen kezelhetetlen kutyát már gondolom elaltatnak...De te kitartottál annak ellenére is hogy veszélyes!
2022. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Ő volt a legjobb kutyam :) a gyerekek a mai napig hianyoljak ahogy enis pedig mar evek ota nincs. Tenyleg kizarolag kutyakra volt veszelyes. Egyszer sikerult csak odaferkoznije egy nemetjuhaszhoz.. 3an szedtuk le rola de vagy 5 perc volt. Szegeny vegig csak vonyitott. Ha raharap vmire azt ki nem ezeded a szajabol hiaba utod rugod akkorse engedi el... de nem lett belole feljelentes muvel a masik volt a hibas. Az o kutyaja volt szabadon es jott oda agresszivan az enyemhez... a pit meg nem jelez, nem morog, es az se szamit ha megadja magat a masik kutya.. csak elkapja vhol es nem ereszti csak tepi. Aztan aprankent mindig feljebb fog mig el nem eri a nyakat.. De ha nem igy van nevelve nem agressziv :)
2022. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
74%

#29

Jószándékú vagy, az biztos, de normális vagy, hogy egy harci kutyát hazaviszel a gyerekeidhez? Már bocsi de ez iszonyat felelőtlen dolog, eszembe nem jutna ilyet tenni, pedig még gyerekem sincs.


A másik pedig, hogy véleményem szerint egy ilyen kutya közveszélyes, vagy legyen olyan szinten rehabilitálva, hogy SOHA ne támadjon kutyákra, vagy NE VIDD KUTYÁK KÖZÉ! Ha belegondolok, hogy mikor sétáltatom a kis 4 kg-s kutyámat egy ilyen dög elszabadulna a pórázról…az biztos, hogy szerencsétlen kiskutyámból semmi nem maradna, de az is biztos, hogy ezért olyan bosszút állnék a felelőtlen gazdáján, amit örökké emlegetne.


Bocsi, ez kikívánkozott belőlem.

2022. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!