Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtákat kerülnek az...

Milyen fajtákat kerülnek az emberek nagy ívben?

Figyelt kérdés
Például ha meglátják, hogy szemben sétáltatnak egyet, akkor átmennek az út másik oldalára.

2022. jan. 23. 12:02
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem sikerült szimpatikussá tenned a fajtát számomra, de tényleg minden elismerésem és tiszteletem a tiéd hogy gondoskodtál szegénykéről. Randipartneremnek volt pittje, ő is azt mondta hogy galamblelkű, 10 hónaposan hozta el mostoha körülmények közül, és emiatt a kutya nem túl barátkozós, más kutyákat nem szeret. Semmi szeretni való nem volt szegénykében, még megsimogatni sem akartam, pedig imádom a kutyákat. Én már "így maradok", nem fogom ezt a fajtát megszeretni. Ettől még nem ítélem el , és azt sem aki tartja, csak elkerüljük őket. 24#.
2022. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
79%
30-as teljesen egyetértek, megölném a támadó kutyát is. Ha az enyémet megölné, neki is halnia kéne. Sok veszíteni valóm nem lenne, halálra sokkolnám a sokkolóval.
2022. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
#32 így van…nekünk a kutyasulis oktató is mondta, hogy hordjunk magunknál paprikasprayt ilyen esetekre.
2022. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
A paprikasprayt nem találom biztonságosnak. Félek hogy a széljárás vagy ijedtemben magamat is lefújnám. Ezért jobb a sokkoló. Hangos, csattanó hangot ad fénnyel. Mellesleg jól megrázza.
2022. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
75%
Legalább már nincs sok kóbor kutya mint régen mert azok falkába tudtak igen veszélyesek lenni...
2022. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Az hiányozna még...
2022. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Bull típusúak. Kétszer támadtak meg minket a kutyámmal.
2022. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
A mi környékünkön van egy idióta csaj aki egy pittet sétáltat, ugatja az enyémet ha meglátja, nem győzök gyorsan elmenekülni a kutyámmal előle, mert félek a csaj nem tudja visszatartani. A vénember (gondolom a csaj apja, kettyós az egész család), póráz nélkül sétáltatta, egyszer a sötétben felbukkant mellettünk a semmiből. A frász jött rám. Vénember sehol.... kezdtem elővenni a sokkolót mikor megláttam a vén majmot, mondtam neki hogy kösse meg a kutyát vagy lesokkolom. Még ő volt felháborodva. És akkor csodálkoznak miért utáljuk az ilyen kutyásokat.
2022. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem, hogy bull típusúakat egyáltalán miért legális tartani. Ezek harci kutyának lettek kitenyésztve és nagyon sok esetben tapasztalni, hogy a vér nem válik vízzé…az szintén rejtély számomra, hogy miért akar bárki is ilyen állatot tartani, valami beteg fétis vagy kisebbségi komplexus lehet.
2022. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
69%
Én aki ilyen fajtájú kutya gazdikkal találkoztam (senki se vegye magára itt), általában nem az MTA tagjai voltak, még levelező tagozaton se. Panelproli, aluliskolázott, gyakran c-típusú emberek voltak, vagy olyan paraszt módon beszéltek, hogy hiányoltam a kapanyelet a szájukból. Még egyszer kihangsúlyozom, nem általánosítani szándékoztam, csak a környezetemben ezt tapasztaltam. Én betiltanám ezeket a fajtákat.
2022. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!