Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtákat kerülnek az...

Milyen fajtákat kerülnek az emberek nagy ívben?

Figyelt kérdés
Például ha meglátják, hogy szemben sétáltatnak egyet, akkor átmennek az út másik oldalára.

2022. jan. 23. 12:02
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

8-as igen, pont azért szeretnék olyan kutyát, amihez tuti nem jönnek oda. Egyedül is élek, jobban érezném magamat, ha lenne egy társam, főleg ha olyan, aki mellett nyugodtan aludhatnék, nyugodtan sétálhatnék este is.

Bully kutyák tetszenek nagyon, meg az Amerikai akiták. A problémám, hogy nem vagyok túl tapasztalt kutyás, így próbálok olyan fajtát keresni aminek garantáltan megtudom adni azt, amire szüksége van.

2022. jan. 23. 13:29
 12/47 anonim ***** válasza:
63%
Emberek ellen tarts magadnál inkább paprikasprayt, és szerezz egy neked tetsző, és az életstílusodhoz illő kutyát :)
2022. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, nem lesz olyan hogy nem fognak odamenni hozzád. Ha ez neked nem tetszik, ne tarts kutyát, de ne veszélyeztess másokat veszélyes fajtával. Feljelenthetnek azt nézhetnél mint hal a szatyorban. Főleg hogy nem vagy tapasztalt kutyás, egy veszélyesebb fajta fegyver is lehet a "kezedben".
2022. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
82%

Akkor én másképp értelmeztem a kérdést.

. Bocsi :)

2022. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann van, nagyon sokszor átmennek a túloldalra. Túlnyomórészt idős asszonyok, kisgyerekes anyukák. Pedig megvan neki füle-farka.
2022. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel. Azért írtam, hogy olyan fajtát próbálok keresni, aminek garantáltan megtudom adni amire szüksége van. Mindig utánanézek, hogy milyen jellemű, mennyire ajánlott kezdő kutyások kezébe. Nem fogok olyan állatot venni, amit nem tudok kézben tartani. Iskolákat, tanfolyamokat is néztem már ki, hogyha egyszer lesz kutyám, akkor milyen lehetőségek vannak a közelemben.
2022. jan. 23. 13:57
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Az akita biztos nem kezdőknek való, és a bullok sem, max. a francia bulldog, de az meg nem nagytestű. Ha nagytestűt akarsz, akkor a behemót de ártalmatlan fajtákat nézném. Isten mentsen egy kaukázusi vagy ilyen lóba...ó nagyságú és veszélyes fajta.
2022. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
71%
Nekem Amstaff van de mindenki retteg tőlle...Már én érzem szarul magam ha kiviszem... Ha úton megyek vele mindenki húzódik az út másik szélére de elég látványosan...Múltkor egy téren voltam vele és igazítottam a pórázát egyszer csak szól egy fiatal csaj hogy: Jaj várd meg amíg beszállok a kocsiba mert szívrohamot kap ha elengedem...Közbe else akartam engedni csak a pórázt igazítottam...Akkor öregnéni azt mondja de szép de ez harci kutya nem? Mondom nem! Csak egy pár pl...
2022. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Bulldogok, mopszok, meg minden deformált dagadt szerencsétlen. Ráadásul a gazdáik is pont úgy néznek ki általában. Undorodom tőlük, nem tehetek róla.
2022. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
19:Mindenki a saját egyénére veszi áltba...A pláza cicák a kis zsebkutyákat mert cukik...Ahogy írtad a bulldog stb az meg nem mozgásigényes kutya mint a gazdája lomha stb...Kanapé huszárok! Nem is bírna egy kövér ember egy sport kutyával..Az igényli a vele mozgást játék stb...
2022. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!