Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtákat kerülnek az...

Milyen fajtákat kerülnek az emberek nagy ívben?

Figyelt kérdés
Például ha meglátják, hogy szemben sétáltatnak egyet, akkor átmennek az út másik oldalára.

2022. jan. 23. 12:02
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
31%

A te kutyad a kaj. Orzo vedo.

Vagy dogo canario. Ez 4x akkora,mint az amstaff! Orzovedo.


Ha akita szanhuzot vagy mas jatekkutyat valasztasz,az ndm fog megvedeni. Nem arra szuletett.


Az amstaff,masztiff,kaj ugy jon ki az anyjabol,h 2-3 eves korara magatol tudja,h vedjen meg. NEM szabad ra tanitani. Osztonbol tudja,mi a veszelyes szitu ,mi az ures hadonaszas.


Feketet valassz mindenkepp. Az a hatasos. A fekete napolyi masztiff is jo. Tsnyleg sokan atmennek a masik oldalra. A csikoska meg feherecsketol nem felnek. Meg ok csunya koszosak lesznek a sarban esoben,amiben te rendszerssen orakat kocogni fogsz veluk egyedul.


Kocogni szeress vele rendszeresen vagy ugyis ugy huz,h inkabb futsz vele,mint setalsz. Csak nem mindegy,h onkent veszel futocipot vagy koromcipoben bundaban sietsz vele.


Van azert egy rajongotabora a nagy ilyeszto kutyaknak,akik imadattal neznek rajuk. Nem felelemmel. Erre is szamits.

2022. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
80%
Nekem Amstaffom van olyan jámbor mint a bárány! Múltkor is parkba találkoztam egy ismerőssel odajött megsimogatta! Meg munkatársak látogattak meg és megsimogatták a kutyát és csak csóválta a farkát pedig életébe nem látta még! A szomszéd kutya meg németjuhászféle az bolond és állandóan megy neki a kerítésünknek a miénk (Amstaff) meg lese sz*rja... Nevelés kérdése...
2022. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fajtától függ. Két esetben kerülök ki más kutyát. Ha látom, hogy a másik gazdi nem figyel (telefonál pl.), nem kontrollálja a kutyáját; a másik, ha már volt rossz tapasztalatunk azzal a kutya-gazdi párossal. Pl. volt olyan, hogy egy másik kutya beleharapott az enyém fülébe, a másik gazdi semennyire nem fegyelmezte a saját kutyáját, az enyém meg megjegyzi az ilyeneket, tipikusan időseknél tapasztalom, hogy csak annyit kérdeznek, hogy fiú-e a másik kutya vagy lány, de nem ismerik fel a kutyák testbeszédét, én hiába veszem szorosan láb mellé az enyémet, ők odaengedik a sajátjukat, visszahívni nem tudják vagy nem is próbálják, engedik, hogy a kutyájuk odahúzza őket a másikhoz, aztán jön a nagy csodálkozás, hogy sose csinált ilyet addig a kutyájuk.
2022. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
"igen, pont azért szeretnék olyan kutyát, amihez tuti nem jönnek oda" - olyan nincs, pici gyerekek a legfélelmetesebb kinézetű óriáskutyához is lelkesen szaladnak oda megsimogatni :-D
2022. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne az a halálom. Yorkiem van, nem szereti a gyerekeket (anyja-fia :)) ) ordítva tudnak a kutyám felé futni hogy KISKUTYAAAAA!!!!!!.... és még a szülő van megsértődve mikor nem engedem hogy a csimótája megsimogassa a kutyát. Mondom magának hogy esne, ha egy random idegen odamenne a gyerekéhez, és elkezdené simogatni?
2022. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, legyen egy hisztis gyereked, tuti ki fognak kerülni. :-D

Egyébként remek önvédelmi eszközök vannak, amik szintén hasznosak lehetnek.

Nekem egy mentett terelő mixem van, arra ő is elég, hogy az emberek egy része kikerül, mert ugatni és harapni ő is tud, részeg ellen simán bevéd, mert utálja a piásokat (senkit nem harapott meg, mert nem hagyom, de morog és ugat rájuk, ki tudja, mit élhetett át az utcán annak idején), sokakat már az eltérít, hogy a kutya könnyen felhívja a figyelmet, ezt meg a bajkeverők nem akarják, de mindenkit nem biztos, hogy ki tudsz védeni egy kutyával. Nagy mamlasz, nyugodt kutyáknak van a méretükből adódóan tekintélyük, nem is kell, hogy rossz hírnevük legyen. Én ismerek egy stafit, aki nagyon jámbor, és nagyon jól nevelt, egy már lyukas focilabdát szokott nyúzni, azon kívül a légynek sem ártana, más kutyával kerüli a konfliktust, inkább kitér, nekem ugyan más típusú kutyák tetszenek, de annak a kutyának nagyon jó gazdája van.

2022. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák nagy százalékban azért utálják a részeg embert és ugatják, mert büdösek és imbolygó járásuk van, amitől félnek.
2022. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!