Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha a kutya diót eszik?

Normális ha a kutya diót eszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az lenne a problémám hogy ha elviszem a kutyámat sétálni, akkor elkezd "keresgélni" és általában mindig dióval a szájában jön elő. Amit aztán meg is eszi. Próbáltam már tőle elvenni, de akkor hozott mégegyet.

Szerintetek ez mennyire normális?

Vagy egyáltalán miért csinálja?



2022. jan. 23. 12:43
1 2
 11/19 anonim válasza:
83%
Nálunk két keverék kutyus lakik, a kertben van egy diófa, így elég sok dió szokott heverni a földön. A kisebbik kutya folyton eszi (naponta), még a tavalyi diókból is csemegézik (ugyanis nem szoktuk mindet felszedni). Nincs semmi baja tőle. #6-os: a #4-es válaszoló nem biztos, hogy hülyeséget mond, mivel a diólevél az egyik legerősebb parazitaölő, a feketedió (dió egy fajtája) pedig szintén.
2022. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, szerintem minden kutya szereti. Én pucolni szoktam az enyémnek, csak annyi hogyha sokat eszik, akkor fekete lesz a széklete a sok vas miatt.
2022. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

#11 Tudom csak a kutyák azért eszik a diót mert finom és izgalmas móka.


A levél az keserű, pont az amiben a hatóanyag van, azt nem eszik meg.


Csak a pontosság kedvéért.

2022. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is megette (később kivágtuk a fát más okból), viszont nem buta, a rossz, penészes diókat otthagyta.
2022. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Az én kutyám a narancsért és a mandarinért van oda. Ha meglátja, megőrül, ha nem kap belőle.
2022. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én Westie kutyám is ette a diót amig az udvaron volt a fa. Engem nem zavart, jól megvolt addig is.
2022. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ehet az enyém a mogyorót is szereti.
2022. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Senior Séf ***** válasza:
60%
Magával a dióval nincs baj. Elvégre csonthéjas... 😂 😂 😂
2022. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az almát, szilvát eszi ha szezonja van...De van diófa is azt is eszi biztos!
2022. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!